
М'ясорубка електрична 5 в 1 ZELMER ZMM9802B 2200 Вт 3 кг/хв реверс шнек метал ковбаса тертка шатківниця
7 313 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZMM9802B
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ПО ПРОМОПЛАТІ
АБО НАКЛАДЕНИМ АБО ПЕРЕДПЛАТА НА РАХУНОК ФОП
Електрична м'ясорубка ZELMER ZMM9802B — це потужний і функціональний пристрій для оброблення різних типів продуктів і приготування різноманітних страв.
Потужність: М'ясорубка ZELMER ZMM9802B обладнана потужним електродвигуном потужністю 2200 Вт, що робить її здатною легко справлятися з різними типами продуктів і м'яса. Ця потужність забезпечує високу продуктивність і ефективність оброблення.
Продуктивність: Ця м'ясорубка має високу продуктивність і здатна обробити до 3 кг продуктів за хвилину. Це дає змогу вам швидко приготувати м'ясо, фарш, ковбаси та інші продукти.
Реверс: Функція реверсу дає змогу змінювати напрямок обертання ножів м'ясорубки. Це особливо корисно, якщо продукти застрягають або потрібно розблокувати насадки. Реверс спрощує обслуговування пристрою.
Прогумовані ніжки: Прогумовані ніжки збільшують стійкість м'ясорубки на робочій поверхні та запобігають ковзанню під час роботи, гарантуючи безпеку.
Насадка для ковбаси: До комплекту м'ясорубки входить насадка для приготування ковбаси. З її допомогою ви можете легко створювати власні ковбасні вироби з різними смаковими добавками.
3 типи решіток: До комплекту приладу входять 3 решітки (сита) з неіржавкої сталі з великими, середніми та дрібними чарунками. Залежно від рецепта можна використовувати їх для отримання фаршу тією чи іншою мірою подрібнення.
Насадки для шаткування: 4 різальних барабани (чипси, палички, скибочки, для картоплі).
Двостороннє лезо: Надійне та функціональне рішення для повсякденного використання.
Ручка для зручного перенесення: М'ясорубка Zelmer обладнана зручною ручкою для легкого перенесення.
Характеристики:
- Матеріал корпусу: пластик
- Насадки: для ковбасних виробів, для тертки/шитківниці
- Максимальна потужність, Вт: 2200
- Сфера використання: для дому
- Продуктивність, кг/хв: 3
- Реверс (зворотний хід): є
- Кількість решіток: 2,7 мм, 4 мм, 8 мм
- Колір: білий
- :16px">Комплектація: м'ясорубка, ніж, 3 решітки, 4 насадки-терки, штовхач, інструкція
- Габарити (ВхШхГ): 41 х 26 х 27,5 см
- Вага, кг: 3,85
- Країна реєстрації бренда: Польща
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2200 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 3 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.85 кг |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок для шинкування | 4 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908269349913 |
| Вага (кг) | 3.85 |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 26 х 27,5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон макс. потужності, Вт | 2200 |
| Діапазон продуктивності, кг/хв | до 3 |
| Додаткові характеристики | Металевий редуктор Функція реверсу Прогумовані ніжки Матеріал лотка: пластик Час безперервної роботи: 10 хв Ручка для перенесення |
| Кількість насадок | 5 |
| Комплектація | М'ясорубка в розібраному вигляді 1 шт Насадка для ковбас 1 шт Решітки 3 шт (2,7 мм/4 мм/8 мм) Насадка-терка 4 шт Інструкція з експлуатації 1 шт Гарантійний талон (в кінці інструкції) |
| Макс. потужність при блокуванні двигуна, Вт | 2200 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для тертки/шинкарки |
| Решітки | 2.7, 4, 8 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 7 313 ₴











