
М'ясорубка електрична 8 в 1 EISEN EMG-023JS 2000 Вт 2 кг/хв реверс шнек метал насадки кебе ковбаса сокови
2 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: EMG-023JS
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична м'ясорубка EISEN EMG-023JS — це високопродуктивний та багатофункційний пристрій для оброблення м'яса та інших продуктів.
Потужність: М'ясорубка EISEN EMG-023JS обладнана електродвигуном потужністю 2000 Вт, що забезпечує високу продуктивність і ефективність під час оброблення продуктів.
Продуктивність: Пристрій здатний обробити до 2 кг/хвилину, що робить його ідеальним вибором для приготування великих обсягів фаршу, ковбас, кебе та інших продуктів.
Функція «Реверс»: Електром'ясорубка обладнана функцією «Реверс» (зворотний хід), вирішальною проблемою намотування жил на шнек, здійснюючи зворотне прокручування для виймання засмічення. Цей механізм корисний як у процесі розмелювання м'яса, так і під час перероблення фруктів і овочів.
Два типи решіток (сеток): До комплекту входять 2 типи решіток із неіржавкої сталі діаметром 5 мм і 7 мм.
Насадки шатківниця та тертка: До комплекту м'ясорубки входять три циліндричних барабани (насадки) для тертки/шаткування: насадка-тертка, насадка-шаткування, насадка для дерунів
Набір насадок для ковбас і кебе: З насадкою для приготування ковбаси ви можете створювати власні ковбасні вироби з різними смаковими добавками.М'ясорубка комплектується насадкою для приготування кебе, що дає змогу вам створювати цю традиційну страву арабської кухні.
Насадка для томатів: Насадка для томатів полегшує подрібнення помідорів та інших овочів для приготування соусів і пюре.
М'ясорубка EISEN EMG-023JS надає високу продуктивність і безліч функцій для оброблення м'яса та інших продуктів. Вона може бути незамінним помічником на кухні для швидкого приготування різних страв.
Характеристики:
- Матеріал корпусу: пластик
- Насадки: для ковбасних виробів, для тертки/шитківниці, для томатів/ягід, для кебе
- Максимальна потужність, Вт: 2000
- Сфера використання: для дому
- Продуктивність, кг/хв: 2
- Реверс (зворотний хід): є
- Захист від перегрівання: є
- Кількість решіток: 2 шт
- Колір: білий
- Комплектація: м'ясорубка, ніж, 2 диски, насадка для томатів, насадка для кебе, насадка для ковбас, 3 насадки для шатківниці та тертки, пластиковий лоток — м'ясоприймач, пластиковий штовхач, інструкція
- Габарити паковання (ВхШхГ): 33х23,7х23,8см
- Вес, кг: 2,81
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Гарантія: 12 місяців
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eisen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.81 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок для терки | 2 |
| Кількість насадок для шинкування | 1 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6955898408206 |
| Вага (кг) | 2.81 |
| Габарити (ВхШхГ) | - |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон макс. потужності, Вт | 2000 |
| Діапазон продуктивності, кг/хв | до 2 |
| Додаткові характеристики | Функція "Реверс" Продуктивність до 2 кг/хв Захист від перегрівання Великий вибір різних насадок Довжина кабелю 1 м Прогумовані ніжки |
| Кількість насадок | 6 |
| Комплектація | М'ясорубка в розібраному вигляді 1 шт Насадка-тертка 2 шт Насадка-шитківниця 1 шт Насадка для кеббі 1 шт Насадка для ковбас 1 шт Решітки 2 (5 мм/7 мм) Насадка соковичавниця для томатів 1 шт Ткатель 1 шт Інструкція з експлуатації 1 шт. Інструкція Гарантійний талон (в коц |
| Макс. потужність при блокуванні двигуна, Вт | 2000 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для терки/шинкування Для томатів/ягід Кебе |
| Решітки | 2 (5, 7 мм) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 2 600 ₴










