
М'ясорубка електрична напівпрофесійна 5 в 1 LIBERTON LMG-33 3200 Вт 2.4 кг/хв реверс шнек метал кеб
4 542 ₴
- Немає в наявності
- Код: LMG-33
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Напівпрофесійна м'ясорубка LIBERTON LMG-33 - максимальна продуктивність і функціональність — ідеальний помічник на Вашій кухні!
Корпус виготовлений із неіржавкої сталі.
Ножі, лоток, основні решітки зроблені з міцного металу.
Металевий шнековий блок легко стикується й фіксується з основною частиною м'ясорубки.
Завдяки високій потужності двигуна 3200 Вт, процес подрібнення буде максимально швидким і легким, навіть пропускаючи великі порції продуктів.
Функція Реверсу — поворот шнека назад для звільнення м'ясорубки від застряглих щільних фрагментів м'яса або кістки без потреби розбирати прилад.
М'ясорубка обладнана функцією автоматичного вимкнення під час перегрівання електромотора. У разі перегрівання електромотора спрацює автоматичний термозапобіжник, водночас м'ясорубка вимкнеться.
Продуктивність пристрою — 2,4 кг м'яса за хвилину. Металеві решітки розраховані на різну велику кількість фаршу — 3 мм, 5 мм і 7 мм.
Насадки призначені для формування домашніх ковбасок (1 шт.) і кебе (1 шт.).
Металеві шестерні та корпус редуктора. Збільшений діаметр вхідного отвору (горловини).
Характеристики:
- Потужність, Вт: 3200
- Продуктивність, кг/хв: 2,4
- Функція реверсу: Так
- Керування: Механічне
- Решітки: 3 (3 мм, 5 мм, 7 мм)
- Насадки: Для домашніх ковбасок і кебе
- Матеріал корпусу: метал
- Матеріал лотка: Метал
- Матеріал шнекового блока: Метал
- Матеріал решіток/ножа/тертки/сита: Нержавіюча сталь
- Колір: неіржавка сталь
- Захист: Від перегрівання
- Автовимкнення
- Розміри (ВxШxГ), см: 29,7х16,5х24
- Вага, кг: 5,65
- Живлення, В: 220
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.4 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.65 кг |
| Висота | 297 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лотка | метал |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843195433 |
| Вага (кг) | 5.65 |
| Габарити (ВхШхГ) | 29,7х16,5х24 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон макс. потужності, Вт | 3200 |
| Діапазон продуктивності, кг/хв | до 2,4 |
| Додаткові характеристики | Металевий редуктор Функція реверсу Велика горловина Захист від перегрівання Металевий лоток Автовимкнення |
| Кількість насадок | 5 |
| Комплектація | М'ясорубка в розібраному вигляді 1 шт Насадка для кебе 1 шт Насадка для ковбас 1 шт Решітки 3 (3 мм/5 мм/7 мм) Толкатель 1 шт Інструкція з експлуатації 1 шт Гарантійний талон (в кінці інструкції) |
| Макс. потужність при блокуванні двигуна, Вт | 3200 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Кебе |
| Решітки | 3 (3, 5, 7 мм) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 4 542 ₴





