
М'ясорубка електрична 8 в 1 EISEN EMG-171АJS 2700 Вт 4 кг/хв реверс шнек метал соковичавниця томат кебе до
4 020 ₴
- Немає в наявності
- Код: EMG-171АJS
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
EISEN EMG-171AJS потужна та надійна м'ясорубка призначена для полегшення процесу приготування м'ясних та інших страв.
Потужність 2700 Вт: За допомогою потужності 2700 Вт м'ясорубка легко впорається із завданням оброблення м'яса та інших продуктів. Ви можете швидко та просто приготувати свої улюблені страви.
Продуктивність до 4,0 кг/хв: Завдяки високій продуктивності до 4,0 кг/хв ви зможете швидко обробляти великі кількості продуктів без зайвих зусиль.
Матеріали корпусу та шнекового блока: Корпус м'ясорубки виготовлений із високоякісного пластику, а шнековий блок — з міцного металу. Це гарантує довговічність і надійність пристрою.
Захист від перегрівання: М'ясорубка обладнана функцією захисту від перегрівання, що гарантує безпеку використання та продовжує термін експлуатації пристрою.
Різальне лезо QuickTouch з високоякісної неіржавкої сталі: Високоякісне різальне лезо QuickTouch з неіржавкої сталі забезпечує бездоганний рівень подрібнення м'яса та інших продуктів.
Реверс (зворотний хід): Функція реверсу дає змогу легко видаляти застряглі частинки та забезпечує безперебійну роботу м'ясорубки.
Розмір і насадки: Компактні розміри м'ясорубки — 340х305х173 мм — роблять її ідеальною для будь-якої кухні.
М'ясорубка постачається з різними насадками, включно з: насадка-тертка, насадка-шинковница, соковичавниця для томатів і ягід, диски для фаршу (діаметр отворів 5 і 7 мм), набір насадок для ковбас і кебе, пластиковий штовхач для м'яса.
Характеристики:
- Потужність: 2700 Вт
- Продуктивність: до 4,0 кг/хв
- Напруга/частота: 220-240 В/ 50 Гц
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал шнекового блока: метал
- Матеріал завантажувального лотка: пластик
- Різальне лезо QuickTouch з високоякісної неіржавкої сталі
- Реверс (зворотний хід)
- Захист від перегрівання
- Довжина кабелю: 1 м
- Вага нетто/брутто, кг: 4,85 /5,2
- Розмір м'ясорубки, см: 34х30,5х17,3
- Розмір упаковки, см: 29х25х31,5
- Насадки: Три циліндричних барабани (насадки): насадки-тертки; насадка-шатківниця; соковичавниця для томатів і ягід,
- диски для фаршу (діаметр отворів 5 і 7 мм), набір насадок для ковбас і "кебе"
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eisen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2700 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 4 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.85 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 173 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок для терки | 2 |
| Кількість насадок для шинкування | 1 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6955897430475 |
| Вага (кг) | 4.85 |
| Габарити (ВхШхГ) | 34х30,5х17,3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон макс. потужності, Вт | 2700 |
| Діапазон продуктивності, кг/хв | до 4 |
| Додаткові характеристики | Різальне лезо QuickTouch з високоякісної неіржавкої сталі Продуктивність до 4,0 кг/год Функція реверсу Захист від перегрівання |
| Кількість насадок | 8 |
| Комплектація | М'ясорубка в розібраному вигляді 1 шт Насадка-тертка 2 шт Насадка-шитківниця 1 шт Насадка для кеббі 1 шт Насадка для ковбас 1 шт Решітки 2 (5 мм/7 мм) Насадка соковичавниця для томатів 1 шт Ткатель 1 шт Інструкція з експлуатації 1 шт. Інструкція Гарантійний талон (в коц |
| Макс. потужність при блокуванні двигуна, Вт | 2700 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для терки/шинкування Для томатів/ягід Кебе |
| Решітки | 2 (5, 7 мм) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 4 020 ₴









