
Кавомолка мультимолка роторна електрична з 2 знімними контейнерами SOGO MOL-SS-5233 160 Вт 85 гр сухий у
2 276 ₴
- Немає в наявності
- Код: MOL-SS-5233
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Кавомолка SOGO MOL-SS-5233 виготовлена з неіржавкої високоміцної сталі.
За допомогою кухонної кавомолки вам буде легко подрібнити зернову каву, а також спеції та приправи, навіть шпинат і листя салату для приготування соків і смузі.
Практичний захист кабелю. Пристрій обладнаний дуже практичною та функціональною системою захисту кабелю.
Легка та потужна. Мініелектричну кавомолку дуже легко транспортувати, адже вона важить лише один кілограм.Ім'я висоту 20,5 см, ширину 10,5 см і глибину 10,5 см, вона має компактний дизайн, який дає змогу легко розмістити її де завгодно. Потужність 160 Вт.
Безпека передусім. Кавомолка обладнана найсучаснішою технологією, включно з системою блокування з запобіжним вимикачем.Таким чином досягається максимальна безпека, оскільки цей механізм гарантує, що кавомолка працює тільки тоді, коли зернова контейнер розміщений у правильному місці та положенні.
Кнопка і нековзна основа.Немає нічого простішого, ніж натиснути кнопку, щоб запустити кавомолку. Спеції, як-от перець, кмин або кориця, аніс, кіноа, рис і навіть петрушка, будуть готові приправити ваші страви. Нековзна основа полегшує використання й дає змогу уникнути ризику падіння.
Легко наповнювати та мити. Матеріали, з яких виготовлена кавомолка, якісні.Це дає змогу протистояти невеликим ударам і зберігати новий зовнішній вигляд упродовж тривалого часу.Чаша подрібнювача, чашка та кришка знімаються, тому їх можна легко мити м'якою мильною губкою.Прилад не можна мити в посудомийній машині.
Основна функція чашки-кавомолики — подрібнення кавових зерен, спецій і прянощів. Для помелу кавових зерен, сухих спецій максимальна місткість — 85 г.
Чашка з поперечним ножем —основна функція — подрібнення таких продуктів, як горіхи, цибуля, овочі та фрукти, горіхи, сухофрукти, часник, зелень, підсушений хліб і т.д. (у разі використання для нарізання овочів і фруктів максимальна місткість максимальна ємність 2/3 склянки, якщо використовувати для подрібнення горіхів, то максимальна горіхи, максимальна місткість 45 г).
Кришка виготовлена з прозорого пластику, що дає змогу контролювати процес помелу (подрібнення).
Характеристики:
- Система помелу: ножова (ротаційний ніж)
- Місткість: 85 г
- Потужність: 160 Вт
- Матеріал корпусу: неіржавка сталь, пластик
- Матеріал чаш: нержавіюча сталь
- Кількість ступенів помелу: 1
- Особливості: блокування увімкнення за знятої кришки, увімкнення натисканням на верхню кришку
- Додатково: дві знімні чаші 85 г кожна
- Захист кабелю
- Нековзна основа
- Габарити: 20,5 х 10.5 х 10.5 см
- Вага: 1 кг
- Комплектація: Кавомолка, дві знімні чашки
- Країна-виробник: Китай (виробництво для Європи)
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOGO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Металік |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 85 г |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 205 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 20.5х10.5х10.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон місткості | до 85 г |
| Додаткові функції | Подрібнення м'яких інгредієнтів (часник, зелень, овочі) Подрібнення твердих інгредієнтів (зерна кава, насіння, горіхи, спеції) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 160 Вт |
| Особливості | Наявність 2-ух чаш Чаша для помелу твердих інгредієнтів оснащена дволопатевою ножем Чаша для помелу м'яких инредиентов оснащена чотирилопатевий ножем Ударний ніж з нержавіючої сталі Кришка з системою безпечного закривання |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Роторна |
| Тип управління | Електричний |
- Ціна: 2 276 ₴




