
Електрична піч 35 л із конвекцією грилем підсвіткою FIRST FA-5044-1 1600 Вт 6 режимів нагрівання 230 таймер духо
5 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: FA-5044-1
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична піч FIRST FA-5044-1 незамінна в приготуванні смачних страв для вашої родини та друзів. Завдяки високої потужності 1600 Вт і широкому діапазону температур від 100 до 230 °C, ця піч забезпечує можливість повного контролю над процесом приготування різноманітних страв з ідеальним результатом. Високоякісні кварцові нагрівальні елементи потужністю 1600 Вт. Керування механічне.
Крім того, за ширини 53, 5 см ця модель має внутрішню камеру великого прознімом — 35 літрів.
Пристрій виготовлений із високоякісного металу лаконічного чорного кольору та обладнаний дверцятами з жароміцного скла (2 скла у дверцятах). Основною перевагою цих матеріалів є їх стійкість до температурних і механічних впливів, висока зносостійкість і довговічність. Тому таке поєднання є ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість, безпеку та ідеальний зовнішній вигляд техніки.
Повністю чорна, загострена з окантовкою з неіржавкої сталі, компактна мінідуховка з внутрішньою підсвіткою и безступеневим регулюванням температури до 230 °C не тільки має гарний вигляд, але й економить час і нерви під час приготування їжі.
Доступны дві висоти стійки для роботи з верхнім нагріванням, нижнім нагріванням і конвекцією.В комплект входить знімний піддон для крихт для легкого очищення.
Піч обладнана перемикачем функцій, що мають 6 різних положення:
- Доданий верхній нагрівальний елемент
- Входить нижній нагрівальний елемент
- Верхній і нижній нагрівальні елементи активні
- Верхній нагрівальний елемент разом із функцією конвекції використовується для приготування риби, стейків, птиці, свинячих відбивних
- Нижній нагрівальний елемент разом із функцією конвекції використовується для випікання кексів, пирогів, печива, запікання птиці, яловичини, свинини тощо.
- Одночасно верхній і нижній нагрівальний елементи спільно з функцією конвекції використовуються для підрум'янювання хліба, мафінів, заморожених вафель і т. п.
Додаткові функції електропечі містять конвекцію, таймер зі звуковим сигналом і підсвічування внутрішньої камери, що дає змогу легко й безпечно налаштовувати час і температуру для оптимального приготування.
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Таймер і звуковий сигнал
Електропіч обладнана зручним механічним таймером на 60 хвилин, який можна налаштувати під час приготування. Після завершення програми спрацює автовимкнення та піч сповістить вас за допомогою звукового сигналу.
Підсвітка внутрішньої камери рівномірно освітлює робочу зону.
Комплектація електропечі містить 1 мінідуховка, решітку для гриля, 1 деко, 1 деко для крихт.
Характеристики:
Тип печі: Електрична
Тип монтажу: Настільний
Матеріал: Метал
Матеріал дверцят: скло (2 скла у дверцятах)
Колір: Чорний
Тип керування: Поворотні перемикачі
Конвекція: Так
Підсвітка: Так
Таймер Механічний (60 хв.)
Тип відчинення дверцят: За ручку
Об'єм, л: 35
Режими приготування:
Верхнє нагрівання
Нижнє нагрівання
Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання
Верхнє нагрівання + Конвекція
Нижнє нагрівання + Конвекція
Конвекція + Нижнє нагрівання + Верхнє нагрівання
Максимальна потужність, Вт: 1600
Кількість рівнів напрямних: 2
Покриття внутрішньої камери: оцинкована сталь
Мінімальна температура приготування, oC: 100
Максимальна температура приготування, oC: 230
Звуковий сигнал (зумер)
Конвекція
Таймер
Кількість скел дверцят: 2
Напруга мережі, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50-60
Комплектація мінідуховка, решітка для гриля, 1 деко, 1 деко для крихт
Країна виробництва: Китай (виробництво для Європи)
Габарити без паковання (ШхВхГ), см: 53,5х33,5х38,5
Вага нетто, кг: 8,3
Гарантія, міс: 12
Країна реєстрації бренда: Австрія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First Austria |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 35 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1600 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Підтримання температури | Ні |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткова комплектація | Піддон для крихт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 8.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга | 220 |
| Сфера використання | Для дому |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Функції приготування | Гриль Конвекція Розморожування Випічка Запікання Хлібопічка |
| Термоізоляція | Да |
| Внутрішнє покриття камери | Оцинкований метал |
| Функція автовимкнення | Так |
| Підтримка температури | Ні |
- Ціна: 5 349 ₴







