
Фен для волосся з турмаліновою іонізацією дифузором VILGRAND VHD 2610TI 2500 Вт концентратор холодний обдування
1 554 ₴
- Готово до відправки
- Код: VHD 2610TI
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Фен для волосся з великою потужністю 2500 Вт VILGRAND VHD 2610TI дає змогу створити оптимальну температуру для сушіння завдяки комбінування 3 теплових режимів і 2 режимів швидкості.
Обладнаний вбудованим іонізатором. Головна перевага такого пристрою — користь, яку надають негативно заряджені іони. Іони послаблюють шкідливий вплив гарячого повітря і знижують шкоду, що заподіюється регулярною сушкою й укладанням.
Иизатор захищає волосся від зневоднення та пересушування. Завдяки цій функції волосся втрачає менше вологи.під впливом іонів волога на волоссі перетворюється на найдрібніші крапельки та швидше вбирається. Фактично, волосся сушиться вдвічі меншою кількістю тепла та вдвічі швидше.
Турмалінове покриття. Фен із турмаліновим покриттям забезпечує дбайливий вплив на волосся. Турмалін надає гладкість і блиск, а також знижує статичну електрика, роблячи волосся більш слухняним і легким.
Завдяки регулювання швидкості і нагрівання з легкістю можна підібрати відповідний режим сушіння.
Функція холодного обдування створює потужний потік холодного повітря. Використовується для фіксації укладки.
Вузька насадка-концентратор спрямовує повітряний потік для точного укладання на певних ділянках. Підходить для надання необхідної форми та фіксації укладки.
Дифузор рівномірно розподіляє потік повітря, що допомагає не тільки швидко висушити волосся, але й зробити його об'ємнішим, створити привабливі локони. Крім того, дифузор може бути використаний для масажу голови, поліпшення кровообігу та стимуляції росту волосся.
Комфорт і безпека.Фен характеризується високою швидкістю повітряного потоку та низьким рівнем шуму, що робить процес сушіння приємним і тихим. Захист від перегрівання гарантує безпеку у використанні, а вушко для підвішування робить зберігання зручним і організованим.
Характеристики:
- Споживана потужність: 2500 Вт
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість температурних режимів:3
- Ергономічний дизайн
- Турмалінове покриття
- Дифузор
- Концентратор
- Захист від перегрівання
- Холодне обдування
- Вушко для підвішування
- Країна виробництва: Китай
- Габаритні розміри (ш/в/г), см: 28,7х23,3х9,1
- Колір: чорний
- Вага, кг: 0,66
Комплектація
- Фен
- Насадки: насадка — концентратор, насадка — дифузор
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Висота | 233 мм |
| Довжина | 287 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Подача холодного повітря | Да |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
- Ціна: 1 554 ₴








