
Блендер заглибний ручний 3 в 1 ZELMER ZHB4571 потужність 1200 Вт TURBO мініподрібнювач віночок 20 швидкостей
2 978 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZHB4571
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сучасна побутова техніка неабияк полегшує життя й дає змогу заощаджувати час. До таких корисних приладів варто віднести заглибний блендер. Це електроприлад для кухні, який здатний швидко й ефективно подрібнювати, змішувати та збивати продукти. Користування ним не вимагає великих зусиль і спеціальних знань і навичок.
Заглибний блендер ZELMER ZHB4571 — компактний, ергономічний і багатофункціональний пристрій, який варто мати на своїй кухні.Максимальна потужність 1200 Вт стане вашим помічником у подрібненні та змішуванні інгредієнтів.Ви можете вибрати аж цілих 20 рівнів регулювання швидкості, що дає вам контроль над роботою пристрою.
Блендер має режим Турбо для безперервної інтенсивної роботи ножа та плавне регулювання швидкостей. Повертаючи регулятор, який розташований у верхній частині ручки, керуйте швидкістю обертання ножів. Прогумовані вставки запобігають ковзанню в процесі використання.
Заглибна ніжка виготовлена з міцного металу, як і ніж, що робить блендер ефективнішим у роботі та якості перероблення продуктів, порівнюючи з моделями з пластиковою ніжкою.
У комплекті передбачений подрібнювач для роботи з твердішими продуктами, наприклад овочами, фруктами, м'ясом, об'ємом 450 мл. У комплекті високоефективні ножі з міцного металу. Для зручності на кришці встановлені 2 засувки для надійної фіксації.
Віночок призначений для збивання вершків, яєць і кремів.
Додатково комплект містить мірна склянка об'ємом 700 мл, який зручний для зберігання продуктів і приготованих інгредієнтів або страв. Всі ці компоненти чітко виконують свої функції та забезпечують високу якість приготування.
Характеристики:
- Потужність: 1200 Вт
- Елегантний сучасний дизайн
- Зручна ручка
- Плавне регулювання швидкостей
- 20 рівнів регулювання швидкості
- Легка вага та низький рівень шуму
- Леза з неіржавкої сталі
- 4 леза для подрібнення льоду
2 високопродуктивні ножі - Насадка для чаші-подрібнювача (450 мл)
- Змішувальний/мірний стакан місткістю 700 мл
- Насадка-вінчик із неіржавкої сталі
- Легко збирати/розбирати
- Номінальна напруга: 220-240 В
- Колір: чорний/сріблястий
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 700 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 450 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908269350261 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 27 х 14 х 25 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність міні-подрібнювача, мл | 450 мл |
| Ємність склянки | 700 |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Комплектація | Блендер Вінчик Мірний стакан (700 мл) Чаша подрібнювача |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Насадки | Віночок для збивання Міні-подрібнювач (ніж для подрібнення) |
| Особливості | Турборежим Плавне регулювання швидкості Імпульсний режим Нековзні ніжки |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 2 978 ₴










