
Фен для волосся з іонізацією концентратором BROCK HD 8201 RD 2200 Вт холодний обдування Червоний
1 508 ₴
- Немає в наявності
- Код: HD 8201 RD
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Фен для волосся з великою потужністю 2200 Вт Brock Electronics HD 8201 RD має 3 рівні потужності, 2 швидкості та функцію подавання холодного повітря на вибір.
Обладнаний вбудованим іонізатором. Головна перевага такого пристрою — користь, яку надають негативно заряджені іони. Іони послаблюють шкідливий вплив гарячого повітря і знижують шкоду, що заподіюється регулярною сушкою й укладанням.
Иизатор захищає волосся від зневоднення та пересушування. Завдяки цій функції волосся втрачає менше вологи.під впливом іонів волога на волоссі перетворюється на найдрібніші крапельки та швидше вбирається. Фактично, волосся сушиться вдвічі меншою кількістю тепла та вдвічі швидше.
Завдяки регулювання швидкості і нагрівання з легкістю можна підібрати відповідний режим сушіння.
Функція холодного обдування створює потужний потік холодного повітря. Використовується для фіксації укладки.
Вузька насадка-концентратор спрямовує повітряний потік для точного укладання на певних ділянках. Підходить для надання необхідної форми та фіксації укладки.
Комфорт і безпека.Фен характеризується високою швидкістю повітряного потоку та низьким рівнем шуму, що робить процес сушіння приємним і тихим. Захист від перегрівання гарантує безпеку у використанні, а вушко для підвішування робить зберігання зручним і організованим.
Характеристики:
- Споживана потужність: 2200 Вт
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість рівнів потужності: 3
- Ергономічний дизайн
- Концентратор
- Захист від перегрівання
- Холодне обдування
- Вушко для підвішування
- Країна виробництва: Китай
- Колір: червоний
- Вес, кг: 0,6
Комплектація
- Фен
- Насадки: насадка — концентратор
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brock |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насадки | Концентратор |
| Подача холодного повітря | Да |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
- Ціна: 1 508 ₴


