
Фен для волосся з концентратором SOGO SEC-SS-3675 2200 Вт холодний обдування DC мотор захист від перегрівання Чорні
1 756 ₴
- Немає в наявності
- Код: SEC-SS-3675
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Фен для волосся з великою потужністю 2200 Вт SOGO SEC-SS-3675 дає змогу створити оптимальну температуру для сушіння завдяки комбінування 3 теплових режимів і 2 режимів швидкості.
Завдяки регулювання швидкості і нагрівання з легкістю можна підібрати відповідний режим сушіння.
Функція холодного обдування створює потужний потік холодного повітря. Використовується для фіксації укладки.
Вузька насадка-концентратор спрямовує повітряний потік для точного укладання на певних ділянках. Підходить для надання необхідної форми та фіксації укладки.
Комфорт і безпека.Фен характеризується високою швидкістю повітряного потоку та низьким рівнем шуму, що робить процес сушіння приємним і тихим. Захист від перегрівання гарантує безпеку у використанні, а вушко для підвішування робить зберігання зручним і організованим.
Підходить для всіх типів волосся, для будь-якої довжини волосся і для будь-якої зачіски. Кабель завдовжки 1,78 м.
Характеристики:
- Споживана потужність: 2200 Вт
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість температурних режимів:3
- Ергономічний дизайн
- Концентратор
- Захист від перегрівання
- Холодне обдування
- Вушко для підвішування
- Знімна решітка
- Країна виробництва: Китай
- Габаритні розміри (ш/в/г), см: 30x9.3x28.4
- Колір: чорний
- Вес, кг: 0,742
Комплектація
- Фен
- Насадки: насадка — концентратор
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOGO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.74 кг |
| Висота | 284 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насадки | Концентратор |
| Подача холодного повітря | Да |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
- Ціна: 1 756 ₴




