
Тепловентилятор нагрівач 2 в 1 настінний підлоговий керамічний з пультом ДК таймером FIRST FA-5571-9 2000
2 723 ₴
- Немає в наявності
- Код: FA-5571-9
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Настінний нагрівач First FA-5571-9 - компактний настінний тепловентилятор із керамічним нагрівальним елементом, що не спричиняє алергічних реакцій, обладнаний корисними додатковими функціями.
Завдяки 12-годинному таймеру та тижневій програмі прилад нагрівається або охолоджується саме тоді, коли це необхідно.
Тижневе програмування.
Настінний тепловентилятор навіть розпізнає відкрите вікно й автоматично вимикається у разі різкого зниження температури. Завдяки настінному монтажу прилад не займає місця на підлозі.
Передбачений підлоговий монтаж.
Можливість керування роботою приладу за допомогою пульт дистанційного керування.
Містить функцію термостата, світлодіодний дисплей і захист від перегрівання.
Характеристики First FA-5571-9:
- Максимальна потужність: 2000 Вт
- Керування: кнопкове (пульт), сенсор
- Пульт ДК
- Керамічний нагрівальний елемент
- 2 ступені потужності нагрівання (1000/2000 Вт)
- Регульована температура нагрівання приміщення
- 12-годинний таймер, таймер затримки запуску
- Світлодіодний дисплей
- Захист від перегрівання
- Вес, кг: 2,1
- Габарити (ШхВхГ), см: 45x22x12
- Колір: білий
- Гарантія 12 місяців.
Комплектація
- Тепловентилятор
- Пульт ДК
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настільний, Настінний, Підлоговий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальний час установки таймера | 720 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид нагрівального елемента | Керамічний |
| Габарити (ВхШхГ) | 22x45x12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Таймер 12 год Тижнє програмування Таймер затримки запуску Світлодіодний дисплей ДК Довжина кабелю: 1,5 м |
| Комплектація | Тепловентилятор Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Пульт ДК |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Призначення | Побутової |
| Особливості | З дисплеєм З таймером З пультом ДК З термостатом Регулятор потужності |
| Площа обслуговування, кв. м | 20 |
| Режим роботи | Обігрів |
| Ручка | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Електронне |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Колір виробу | Білий з чорним |
- Ціна: 2 723 ₴






