
Тепловентилятор нагрівач 2 в 1 настінний настільний керамічний з пультом ДК таймером FIRST FA-5571-3 200
2 286 ₴
- Немає в наявності
- Код: FA-5571-3
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний нагрівач First FA-5571-3 - компактний настінний тепловентилятор із керамічним нагрівальним елементом, що не спричиняє алергічних реакцій, обладнаний корисними додатковими функціями.
Завдяки 12-годинному таймеру та тижневій програмі прилад нагрівається або охолоджується саме тоді, коли це необхідно.
Настінний тепловентилятор навіть розпізнає відкрите вікно й автоматично вимикається у разі різкого зниження температури. Завдяки настінному монтажу прилад не займає місця на підлозі.
Можливість керування роботою приладу за допомогою пульт дистанційного керування.
Містить функцію термостата, висококонтрастний дисплей і захист від перегрівання.
Характеристики First FA-5571-3:
- Максимальна потужність: 2000 Вт
- Керування: кнопкове
- Пульт ДК
- Керамічний нагрівальний елемент
- 2 ступені потужності нагрівання
- Регульована цільова температура нагрівання приміщення
- 12-годинний таймер, таймер затримки запуску
- Температура регулюється від 10° до 49° градусів
- Висококонтрастний дисплей
- Захист від перегрівання
- Вага, кг: 2
- Габарити (ШхВхГ), см: 49x19x12
- Колір: білий
- Гарантія 12 місяців.
Комплектація
- Тепловентилятор
- Пульт ДК
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настільний, Настінний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9003898557138 |
| Вид нагрівального елемента | Керамічний |
| Габарити (ВхШхГ) | 19x49x12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Температура регулюється в діапазоні від 10° до 49° градусів Неробне програмування Таймер Таймер затримки запуску Висококонтрастний дисплей Пульт ДК |
| Комплектація | Тепловентилятор Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Пульт ДК |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Призначення | Побутової |
| Особливості | З дисплеєм З таймером З пультом ДК З термостатом Програмований Регулятор потужності Датчик температури |
| Площа обслуговування, кв. м | 20 |
| Режим роботи | Обігрів Робота без нагріву |
| Ручка | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Електронне |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Колір виробу | Білий з чорним |
- Ціна: 2 286 ₴







