
Блендер заглибний ручний 3 в 1 SOGO BAT-SS-14460 1000 Вт 3 насадки віночок подрібнювач плавне регулювання ско
2 408 ₴
- Немає в наявності
- Код: BAT-SS-14460
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У верхній частині розташовані чотири сині індикатора, які вказують на збільшення або зменшення швидкості.
На кінці ручки механізм для розбирання леза, щоб помити його або скористатися міксером, який можна відокремити одним натисканням.
Потужний і тихий двигун. Цей блендер 3 в 1 має ефективний двигун потужністю 1000 Вт, який дасть змогу подрібнити лід, горіхи або м'ясо.Просто потрібно збільшити або знизити потужність, натискаючи на кнопку живлення з більшою або меншою силою, спостерігаючи за зміною синього індикатора у верхній частині блендера.
Міцні, довговічні та ефективні титанові леза. Леза з неіржавкої сталі з титановим покриттям забезпечують максимальну довговічність і різальну крайку, що не переливається. Крім того, на них не скупчуються бактерії, вони не окиснюються — переваги, які роблять їх найкращими союзниками в приготуванні їжі.
Характеристики:
- Потужність: 1000 Вт
- Елегантний сучасний дизайн
- Зручна ручка.
- Легка вага та низький рівень шуму
- Безступеневе та безперервне керування швидкістю із синім індикатором
- Ніжка блендера з гострими 4 лезами з титановим покриттям. Леза з неіржавкої сталі
- Насадка для чаші-подрібнювача (500 мл)
- Змішувальний/мірний стакан місткістю 600 мл
- Насадка-вінчик із неіржавкої сталі
- Легко збирати/розбирати
- Підвісне кільце
- Номінальна напруга: 220-240 В
- Колір: чорний/неіржавка сталь
- Вага нетто, кг: 1,15
- Вага брутто, кг: 1,5
- Розмір упаковки, см: 23,5x13,5x25
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOGO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8425490134516 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 25 x 23,5 x13,5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність міні-подрібнювача, мл | 500 мл |
| Ємність склянки | 600 |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Кількість швидкостей | Плавне регулювання |
| Комплектація | Блендер Віночок Мірний стакан (600 мл) Чаша подрібнювача |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Насадки | Віночок для збивання Міні-подрібнювач (ніж для подрібнення) |
| Особливості | LED-підсвітка Плавне регулювання швидкості |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 2 408 ₴








