
Блендер заглибний ручний багатофункціональний 6 в 1 LIBERTON LHB-0306 1000 Вт TURBO 6 насадок подрібнювач мікс
2 442 ₴
- Немає в наявності
- Код: LHB-0306
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сучасна побутова техніка неабияк полегшує життя й дає змогу заощаджувати час. До таких корисних приладів варто віднести заглибний блендер. Це електроприлад для кухні, який здатний швидко й ефективно подрібнювати, змішувати та збивати продукти. Користування ним не вимагає великих зусиль і спеціальних знань і навичок.
Заглибний блендер LIBERTON LHB-0306 дає змогу легко приготувати безліч різноманітних страв.
У комплекті передбачений подрібнювач об'ємом 500 мл, який ідеально підходить для швидкого та якісного подрібнення та змішування цибулі, м'яса, зелені та інших продуктів.
Віночок призначений для збивання вершків, яєць і кремів.
Передбачені насадка-міксер, гак для тіста, насадка для пюре.
Додатково комплект містить мірна склянка об'ємом 600 мл, який зручний для зберігання продуктів і приготованих інгредієнтів або страв. Всі ці компоненти чітко виконують свої функції та забезпечують високу якість приготування.
Характеристики:
- Потужність: 1000 Вт
- Турбо режим
- Нога блендера, матеріал: неіржавка сталь
- Кількість насадок: 6
- Регулювання швидкостей: плавне
- Мірний стакан 600 мл
- Подрібнювач 500 мл
- Аксесуари: насадка блендер, вінчик для збивання, склянка мірний, насадка-міксер, гак для тіста, насадка для пюре, чаша подрібнювача
- Номінальна напруга: 220-240 В
- Колір: чорний/металік
- Вага нетто, кг: 2,45
- Вага брутто, кг: 2,75
- Розмір упаковки, см: 30,5 х20,8х25,2
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907843174780 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 30,5х20,8х25,2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність міні-подрібнювача, мл | 500 мл |
| Ємність склянки | 600 |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Комплектація | Блендер Подрібнювач Віночок Насадка-міксер Насадка для замісу Мірний стакан 600 мл |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Насадки | Віночок для збивання Гак для замісу тіста Міні-подрібнювач Насадка-міксер з двома вінчиками |
| Особливості | Турбо-режим Плавне регулювання швидкості |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 2 442 ₴








