
Оливний радіатор нагрівач 7 секцій LIBERTON LOH-2606 1500 Вт 3 режими нагрівання термостат на 15 м2
2 427 ₴
- Немає в наявності
- Код: LOH-2606
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оливний радіатор LIBERTON LOH-2606 на 7 секцій, потужністю 1500 Вт, предназначен для обогрева приміщення площею до 15 м2. Керування пристроєм механічне.
Регульований термостат.
Нагрівач має терморегулятор і систему захисту від перегрівання.
Зручність під час пересування виробу забезпечить колеса. Ручка для пересування.
Для зберігання кабелю передбачене спеціальне відділення.
Основні переваги та характеристики LIBERTON LOH-2606:
- 15 кв.м. — площа обігрівання під час використання як основне джерело тепла
- 7 зварних секцій, заповнених екологічно безпечним мастилом
- максимальна потужність 1500 Вт
- 3 рівні потужності: 600 Вт/ 900 Вт/ 1500 Вт
- термостат
- захист від перегрівання
- світловий індикатор
- 5,8 кг — вага нагрівача
- відділення для зберігання кабелю
- Оливний радіатор 7 секцій
- Коліщатка з кріпленнями
- Інструкція з використання
- Розміри паковання 580x370x125 мм
- Розміри нагрівача 547x331x240 мм
- Вага, кг: 6,5 кг
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рушникосушка | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 547 мм |
| Глибина | 331 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дому |
| Особливості | З коліщатками/ніжками для переміщення З термостатом Регулятор потужності |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
- Ціна: 2 427 ₴



