
Оливний радіатор нагрівач 13 секцій HEINNER HOH-Y13S 2500 Вт 3 режими нагрівання термостат на 25 м2 захист про
3 439 ₴
- Немає в наявності
- Код: HOH-Y13S
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оливний радіатор HEINNER HOH-Y13S на 13 секцій, потужністю 2500 Вт, предназначен для обогрева приміщення площею до 25 м2. Керування пристроєм механічне.
Регульований термостат.
Нагрівач має терморегулятор і систему захисту від перегрівання, запобіжний вимикач проти перекидання.
Зручність під час пересування виробу забезпечить колеса. Ручка для перенесення.
Для зберігання кабелю передбачене спеціальне відділення.
Основні переваги та характеристики HEINNER HOH-Y13S:
- 25 кв. м. — площа обігріву під час використання як основне джерело тепла
- 13 зварних секцій, заповнених екологічно безпечним мастилом
- максимальна потужність 2500 Вт
- 3 рівні потужності: 1000 Вт/ 1500 Вт/ 2500 Вт
- термостат
- захист від перегрівання
- запобіжний вимикач проти перекидання
- світловий індикатор
- 10,5 кг — вага нагрівача
- відділення для зберігання кабелю
- Оливний радіатор 13 секцій
- Коліщатка з кріпленнями
- Інструкція з використання
- Розміри нагрівача 640x585x240 мм
- Вес, кг: 10,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heinner |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 13 шт. |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рушникосушка | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 585 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дому |
| Особливості | З коліщатками/ніжками для переміщення З термостатом Регулятор потужності |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції захисту | Захист від перегріву Датчик перекидання |
- Ціна: 3 439 ₴



