
Електрична піч 63 л із конвекцією грилем GRUNHELM GN63СВ 2200Вт 4 режими роботи нагрівання 250 таймер 60 хв те
5 758 ₴
- Немає в наявності
- Код: GN63СВ
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Внутрішній об'єм настільної духової шафи/ електричної печі GRUNHELM GN36KGC
63 л дозволять пекти торти, та іншу випічку будь-якої складності. Також ці параметри є достатніми для запікання птиці цілком, навіть у рамках підготовки до великих сімейних свят.
Різні режими роботи дозволяють вибирати між верхнім і нижнім нагріванням або використовувати їх комбінацію .
Режим конвекції , що включається за бажанням, гарантує апетитну золотисту скоринку на будь-яких видах страв.
Регулювання температури від мінімальних 100 до максимальних 250 градусів (термостат: 100-150-200-250) дає можливість з однаковою легкістю швидко запікати м'ясо або сушити вимогливі пастилу і безе .
Таймер дозволить задати необхідний час приготування та подавання сигналу , коли процес буде завершено.
У комплекті 2 прямокутні листи.
Характеристики:
Потужність: 2200 Вт
- Тип керування: механічне
- Таймер: 60 хвилин. Автовідключення зі звуковим сигналом
- Об'єм: 63 л
- Функції: конвекція, випічка, розморожування, гриль
- Регулятор температури: від 100°С до 250°С
- Режими: 4
- Верхнє нагрівання
- Верхнє+Нижнє нагрівання
- Конвекція
- Нижнє нагрівання
- Термоізоляція
- Світловий індикатор
- Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Об`єм | 63 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.55 кг |
| Висота | 583 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Ширина | 492 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.3 х 58.3 x 49.2 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Потужність | 2200 |
| Напруга | 220 |
| Об'єм, л | Більше 60 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Програми | Верхній нагрів Конвекція Нижній нагрів Верхній+Нижній нагрів Верхній+Нижній нагрів+Конвектор |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термостат, °З | 250 |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування Вертел Хлібопічка |
- Ціна: 5 758 ₴









