
Електрична піч з конвекцією підсвіткою 55 л GoodGrill GR-5501RC 4 режими 1700 Вт термостат 250 термоізоляц
4 686 ₴
- Готово до відправки
- Код: GR-5501RC
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч GoodGrill-5501RC має потужність 1700 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 55 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 100 до 250 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 60 хвилин, який допомагає контролювати час приготування. Після закінчення встановленого періоду піч автоматично вимкнеться, сповістивши вас про закінчення процесу готування звуковим сигналом.
Електродуховка має дверцята із загартованого скла, що зумовлює надійність і безпеку використання. Крім того, до комплекту входить решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Завдяки термоізоляції та внутрішньому антипригарному покриттю піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
Підсвітка та нагрівальні елементи
Вбудована підсвітка всередині печі надасть можливість спостерігати за процесом приготування. Завдяки її наявності, вам не доведеться відчиняти дверцята, порушуючи температурний режим. Усередині корпусу печі на внутрішній стінці встановлена лампа підсвічування, яка освітлює світлом усю камеру. Світильник стійкий до впливу високих температур і розрахований на економне споживання електроенергії.
4 режими приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання незамінний під час приготування страви з великою товщиною, коли є ризик, що внутрішня частина залишиться сирою
Термоізоляція
Вона захищає піч від перегрівання, що запобігає можливим ушкодженням інших предметів, які розміщені біля печі, і знижує ризик їх займання.Благодаря термоізоляції піч зберігає безпечну температуру зовні, що забезпечує комфортне використання й захист від опіків
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1700
Внутрішній об'єм, л: 55
Кількість режимів приготування, шт.: 4
Діапазон температур: 100-250°С
Керування: Механічне
Таймер: 60 хвилин + звуковий сигнал про закінчення процесу
Конвекция: да
Гриль: так
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Подсветка: да
Термоізоляція: так
Дисплей: да
Емальоване антипригарне покриття
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: червоний чорний
Розміри печі (ШxВxГ), см: 58x35,7x44,7
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, деко кругле, решітка для гриля, тримач для дека, інструкція з гарантійним талоном
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodGrill |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Максимальна потужність печі | 1700 Вт |
| Об`єм | 55 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.7 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішня підсвітка | Да |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 |
| Об'єм, л | 40-49 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Да |
| Термостат, °З | 230 |
| Функції приготування | Випічка Запікання Розморожування Хлібопічка Гриль |
- Ціна: 4 686 ₴










