
Електрична піч 45 л із конвекцією грилем підсвіткою Magio MG-251 1900 Вт 6 режимів нагрівання 230 таймер духовка
4 856 ₴
- Готово до відправки
- Код: MG-251
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч MAGIO MG-251 має потужність 1900 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 45 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 70 до 230 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 60 хвилин, який допомагає контролювати час приготування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
Електрична піч обладнана підсвіткою, дверцята виготовлені із загартованого скла, що зумовлює надійність і безпеку використання. Крім того, до комплекту входить решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Окреме регулювання температури верхнього та нижнього ТЕНів.
6 режимів приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання незамінний під час приготування страви з великою товщиною, коли є ризик, що внутрішня частина залишиться сирою
Конвекція + Верхній нагрівання
Конвекція + Нижній нагрівання
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1900
Внутрішній об'єм, л: 45
Кількість режимів приготування, шт.: 6
Діапазон температур: 70-230°С
Керування: Механічне
Таймер: 60 хвилин
Гриль: Так
Конвекція: Так
Підсвітка: Так
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Кількість скел у дверцятах: 1
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: Чорний
Розміри печі (ШxВxГ), см: 58,5x35,5x40
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, решітка для гриля, знімна ручка, інструкція з гарантійним талоном
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Максимальна потужність печі | 1900 Вт |
| Об`єм | 45 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 355 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга | 220 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування Вертел Хлібопічка |
- Ціна: 4 856 ₴









