
Пральна машина напівавтомат 6,5 кг із відтискачем вертикальна Ardesto WMH-B65С РЕВЕРС центрифуга
6 356 ₴
- Готово до відправки
- Код: WMH-B65С
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ОТГРУЖАЕТСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ДОСТАВКА ТІЛЬКИ НОВИЙ ПОЧТИЙ
ПЕРЕД ВІДПРЯМИЙ З НАЛОЖНИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХО ВОДИМИЙ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІЛІ 800 ГРН (СТОВАНІСТЬ ДОСТАВКИ)
Проста та зручна конструкція
Корпус пральної машини WMH-B65С виготовлений із міцного полікарбонату. Для зручності кришка обладнана напівпрозорим чорним ілюмінатором. Усі внутрішні компоненти надійно ізольовані від контакту з водою. Пристрій відповідає II класу захисту від ураження струмом.
Невибаглива у використанні.
Для підведення, очищення баків, а також зливання води передбачені шланги. Завдяки спеціальній панелі, розташованій усередині машинки, можна визначити рівень води. Вона використовується для зливання води та фільтрації дрібних частинок і повсті.Півавтоматична пральна машина з вертикальним завантаженням білизни та центрифугою для віджимання. Об'єм бака — 6,5 кг. Таймер прання розрахований на 15 хвилин і на 5 хвилин для віджимання. Клас енергоощадження — A. Є два режими прання — делікатне та звичайне, а також передбачена функція реверсу.
Вага WMH-B65C становить 18.5 кг. Віджимання AIR DRY Вбудована центрифуга дасть змогу швидко й ефективно віджати білизну. Для захисту білизни під час віджимання передбачена спеціальна запобіжна сітка. Інше: перемикач таймера прання перемикач режимів роботи та зливу води перемикач таймера віджимання
*Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | D |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Висота | 849 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 741 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.318 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Особливості | З двома барабанами, З можливістю дозавантаження білизни, Портативна |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 43x84,5x73,5 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон глибин | 40-44 см |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 2 |
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон Шланг |
| Максимальне завантаження білизни | 6.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 318 |
| Напруга | 220 |
| Споживання електроенергії, кВт/год в рік | 31.87 |
| Програми прання | Прання Делікатне прання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Очищення барабана Перемикач таймера прання Перемикач режимів роботи і зливу води Перемикач таймер віджиму Реверс Віджим AIR DRY |
- Ціна: 6 356 ₴










