
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби 15 л електрична Liberton LFD-5526P 520 Вт 7 лотків пастила
2 783 ₴
- Немає в наявності
- Код: LFD-5526P
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка для фруктів Liberton LFD-5526P — великого об'єму для сушіння овочів і фруктів з 7 піддонами + 1 піддон для пастили
За допомогою такого пристрою можна загоїти на зиму
не тільки овочі та фрукти, а також гриби, зелень, лікувальні трави та навіть м'ясо.
Фруктова сушарка дасть змогу вашій родині отримувати всі необхідні вітаміни та мікроелементи навіть у зимову пору. Крім того, сушені овочі, фрукти або зелень набагато зручніше зберігати, ніж консервовані або заморожені.
Пропонована сушка має просте механічне керування й ергономічний дизайн.
Температурна межа сушіння від 40 до 70 °C найбільш оптимальний, а примусова циркуляція повітря сприяє кращому провітрюванню висушування продуктів.
Модель має 7 лотків розміром 31,5 х 31,5 см для сушіння, які легко знімаються й миються.
Для безпечної роботи сушарка для фруктово-забезпечена надійною захистом від перегрівання.
Характеристики Сушіння для овочів і фруктів Liberton LFD-5526P
Потужність: 520 Вт
Об'єм 15 л
7 знімних лотків діаметром 31,5 х 31,5 см
Регулювання висоти піддона: 2 положення висоти яруса
Система сушіння: конвекторна
Вентилятор у цього сушарки розташований внизу
Поворотний перемикач увімкнення
Кількість температурних режимів: 8
Плавне регулювання температури: Так
Матеріал корпусу: Пластик
Навантаження на 1 піддон 0,8 кг
Захист від перегрівання
Індикатор увімкнення
Терморегулятор
Зручна в застосуванні завдяки 7-поверховій конструкції
Глибина піддона 50 мм
Колір корпусу: білий
Висота: 230.0 мм
Ширина: 325.0 мм
Глибина: 335.0 мм
Вага: 3.1 кг
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 315 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Максимальна продуктивність | 5.6 кг |
| Об`єм | 15 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Продукти для сушіння: овочі, фрукти, хліб, гриби, трави, Зелень, риба, м'ясо, макаронні вироби, горіхи Безшумна робота гумові Ніжки, Довжина шнура 1.2 м |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність, Вт | 520 |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
- Ціна: 2 783 ₴











