
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби електрична 14 л First Austria FA-5126-9 500 Вт 6 лотків таймер дисплей
5 734 ₴
- Готово до відправки
- Код: FA-5126-9
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка для продуктів електрична First FA-5126-9 об'ємом 14 л потужність 500 Вт з електронним керуванням з LED-дисплеєм із зображенням режимів роботи та температури.
Комплектація пристрою містить 6 піддонів-решіток. Розмір піддонів — 25×27,5 см. Висота піддона: 3,5 см. Матеріал основних піддонів: неіржавка сталь.
Додаткова комплектація: 1 піддон для пастили (матеріал: пластик), 1 піддон із дрібнокоміркового пластику (для котіння трав, дрібних ягід), матеріал: пластик.
Сушарка First FA-5126-9 підходить для сушіння: фруктів, овочів, грибів, зелені, ягід, м'яса, ковбаси, риби, хліба та інших продуктів. Завдяки настроюваному температурному режиму сушіння в межах від 35°С до 70 °C, продукти після дегідратації зберігають чималу кількість вітамінів і мінералів. Конструкція та розташування піддонів забезпечують рівномірне висушування на всіх рівнях.
Сушарка призначена для підготовки їжі в висушеному варіанті за допомогою методу дегідратації. Такий тип приготування зберігає корисні мікроелементи в складі фруктів, овочів, м'яса, грибів, риби. Також позбавлення від вологи сприяє тривалому зберіганню їжі без обов'язкового холоду, що дає змогу взяти джерки та фрипси із собою в дорогу або на природу.
Регулювання температури
Ви можете самостійно вибрати температуру в діапазоні 35-70 °C, щоб удосконалити процес випаровування вологи в тому форматі, який підходить саме цьому продукту. Залежно від структури, інгредієнт тримають у високотемпературному або більш щадному середовищі, щоб отримати або тверді хрусткі шматочки, або ж в'ялений варіант.
Сенсорне керування з цифровим датчиком.
Опція таймера (00:30 - 24:00)
Час впливу на їжу відіграє визначальну роль. Для отримання якісного сушіння різним фруктам і овочам потрібні різні за тривалістю сесії, контролювати які не завжди буває зручно. Саме тут прийде на допомогу таймер. Так ви знатимете, що продукт отримує правильне оброблення, поки ви приділяєте час іншим завданням.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість піддонів: 6 піддонів.
Діаметр сушильного піддона: 25 см Х 27.5 см.
Висота сушильного піддона: 3,5 см.
Додаткова комплектація: 1 піддон для пастили, 1 піддон із дрібнокоміркового пластику.
Регулювання температури: 35-70 °C (с шагом 5°C)
Потужність, Вт: 500
Матеріал корпусу: Пластик
Рідкокристалічний дисплей
Сенсорне керування з цифровим датчиком.
Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави, ковбаски та ін.
Колір: чорний
Таймер (00:30 - 24:00)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Об`єм | 14 л |
| Діаметр секцій | 275 мм |
| Висота секцій | 35 мм |
| Вид секцій | лоток |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна продуктивність | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.15 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система сушіння | Конвективна |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 5 734 ₴









