
Електрична піч 40 л із грилем підсвіткою ARDESTO MEO-N40GR 1300 Вт 3 режими нагрівання 280 таймер емаль термоізо
4 289 ₴
- Немає в наявності
- Код: MEO-N40GR
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч ARDESTO MEO-N40GR має потужність 1300 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 40 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 50 до 280 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 90 хвилин, який допомагає контролювати час приготування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
MEO-N40GR обладнана підсвіткою, дверцята виготовлені із загартованого скла, що зумовлює надійність і безпеку використання. Модель має індикатор завершення процесу. Крім того, до комплекту входить решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Завдяки поліпшеної термоізоляції та внутрішньому емальованому покриттю піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
3 режими приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
Термоізоляція
Вона захищає піч від перегрівання, що запобігає можливим ушкодженням інших предметів, які розміщені біля печі, і знижує ризик їх займання.Благодаря термоізоляції піч зберігає безпечну температуру зовні, що забезпечує комфортне використання й захист від опіків
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1300
Внутрішній об'єм, л 40
Кількість режимів приготування, шт.: 3
Діапазон температур: 50-280°С
Керування: Механічне
Таймер: 90 хвилин
Гриль: Так
Підсвітка: Так
Індикація закінчення процесу приготування: Так
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Покращена термоізоляція
Емальоване внутрішнє покриття
Прихований нижній нагрівальний елемент
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: Сірий
Розміри печі (ШxВxГ), см: 52.5x32.5x42.1 (ножками та обмежувачами)
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, деко кругле, решітка для гриля, інструкція з гарантійним талоном
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Максимальна температура нагріву | 280 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 421 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішнє покриття камери | Емальоване антипригарне покриття |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга | 220 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Да |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування Вертел Хлібопічка |
- Ціна: 4 289 ₴










