
Електрична піч 40 л із конвекцією грилем підсвіткою ARDESTO MEO-N40CB 1300 Вт 6 режимів нагрівання 280 таймерів ем
4 398 ₴
- Готово до відправки
- Код: MEO-N40CB
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч ARDESTO MEO-N40CB має потужність 1300 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 40 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 50 до 280 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 90 хвилин, який допомагає контролювати час приготування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
MEO-N40CB оснащена підсвіткою, дверцята виготовлені із загартованого скла, що зумовлює надійність і безпеку використання. Модель має індикатор завершення процесу. Крім того, до комплекту входить решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Завдяки поліпшеної термоізоляції та внутрішньому емальованому покриттю піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
6 режимів приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання незамінний під час приготування страви з великою товщиною, коли є ризик, що внутрішня частина залишиться сирою
Конвекція + Верхній нагрівання
Конвекція + Нижній нагрівання
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Термоізоляція
Вона захищає піч від перегрівання, що запобігає можливим пошкодженням інших предметів, які розміщені біля печі, і знижує ризик їх займання.Благодаря термоізоляції піч зберігає безпечну температуру зовні, що забезпечує комфортне використання й захист від опіків
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1300
Внутрішній об'єм, л 40
Кількість режимів приготування, шт.: 6
Діапазон температур: 50-280°С
Керування: Механічне
Таймер: 90 хвилин
Гриль: Так
Конвекція: Так
Підсвітка: Так
Індикація закінчення процесу приготування: Так
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Покращена термоізоляція
Емальоване внутрішнє покриття
Прихований нижній нагрівальний елемент
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: Чорний
Розміри печі (ШxВxГ), см: 52.5x32.5x42.1 (з ніжками та обмежувачами)
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, деко кругле, решітка для гриля, інструкція з гарантійним талоном
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Максимальна температура нагріву | 280 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 421 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішнє покриття камери | Емальоване антипригарне покриття |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга | 220 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Да |
- Ціна: 4 398 ₴










