
Електрична піч 48 л з конвекцією роженом грилем підсвіткою Minola FOET 4815 UA 1500 Вт 6 режимів нагрівання 28
5 222 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електрична піч Minola FOET 4815 UA незамінна в приготуванні смачних страв для вашої родини та друзів. Завдяки високої потужності 1500 Вт і широкому діапазону температур від 100 до 250 °C, ця піч забезпечує можливість повного контролю над процесом приготування різноманітних страв з ідеальним результатом.
Крім того, за ширини 59 см ця модель має внутрішню камеру великого обєма — 48 літрів. Камера з покриттям Easy Clean обладнана підсвіткою й декількома напрямними рівнями.
Механічне керування і наявність найнеобхідніших режимів і функцій приготування робить цю модель універсальною.
Оформлення та дизайн
Пристрій виготовлений із високоякісного фарбованого металу блакитно-жовтого кольору та обладнаний дверцятами з подвійного жароміцного скла. Основною перевагою цих матеріалів є їх стійкість до температурних і механічних впливів, висока зносостійкість і довговічність. Тому таке поєднання є ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість, безпеку та ідеальний зовнішній вигляд техніки.
Надійне механічне керування
Керування піччю здійснюється за допомогою механічних поворотних перемикачів, що дають змогу легко й безпечно вибирати режим, настроювати температуру та час приготування.Функціональні особливості
6 режимів приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
- Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
- Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
- Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
- Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання незамінний під час приготування страви з великою товщиною, коли є ризик, що внутрішня частина залишиться сирою
- Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання + Ріж завдяки обертанню дасть змогу смажити шашлик, великі шматки м'яса або цілих тушок невеликих тварин, птиці або риби. Крім того, на рожні ви можете готувати овочі та гриби.
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Термоізоляція
Вона захищає піч від перегрівання, що запобігає можливим пошкодженням інших предметів, які розміщені біля печі, і знижує ризик їх займання.Благодаря термоізоляції піч зберігає безпечну температуру зовні, що забезпечує комфортне використання та захист від опіків.
Термоізоляція сприяє ефективному утриманню тепла всередині, що призводить до скорочення енергоспоживання. Завдяки гарній ізоляції тепло всередині електропечі залишається стабільним і рівномірним, роблячи приготування їжі більш передбачуваним.
Дверцята з подвійним склом і фіксацією положення
Дверцята духовки мають подвійне скління. Це збільшує термоізоляцію, а відповідно і вашу збережність. Крім того, дверцята обладнані спеціальними фіксаторами, що дають змогу залишати їх у будь-якому положенні між повністю відкритими та повністю закритими.
Таймер і звуковий сигнал
Електропіч обладнана зручним механічним таймером на 90 хвилин, який можна налаштувати під час приготування. Після завершення програми спрацює автовимкнення та піч сповістить вас за допомогою звукового сигналу.
LED-підсвітка внутрішньої камери, яка рівномірно освітлює робочу зону
Велика внутрішня камера з напрямними
Однією з головних переваг цієї моделі є її вмістом внутрішня камера об'ємом 48 літрів. Вона дає змогу готувати великі порції, а також використовувати рівні напрямні для одночасного приготування кількох страв.
Покриття емаллю Easy Clean
Внутрішня камера електропечі покрита антипригарною емаллю Easy Clean. Це інноваційне покриття, що забезпечує легке очищення поверхні від жиру та інших забруднень. Покриття зроблене з використанням спеціальних технологій, які роблять його відштовхувальним і відштовхувальним.Благодаря цими властивостями забруднення не затримуються на поверхні камери та не утворюють стійкого нальоту. Тому для очищення внутрішньої камери від забруднень досить використовувати звичайні мийні та ганчірки без додаткового застосування абразивних речовин.
Додаткові аксесуари в комплекті
Комплектація електропечі містить рожен, решітку, круглий і універсальний деко. Ріжен призначений для настромлення продуктів і обертання їх у розпеченій печі. На решітці зручно готувати страви, для яких ми звикли використовувати сковороду. Круглий лист чудово підходить для піци та запіканки, а на універсальному листі можна готувати будь-що, зокрема страви з великою кількістю рідини.
Приємним доповненням стане фірмова книга рецептів, що входить до комплектації.
Тип печі: Електрична
Тип монтажу: Настільний
Матеріал: Пофарбований метал
Матеріал дверцят: скло
Колір: Блакитнувато-жовтий
Тип керування: Поворотні перемикачі
Автовимкнення: Так
Конвекція: Так
Термоізоляція: Так
Підсвітка: Так
Таймер Механічний (90 хв)
Тип відчинення дверцят: За ручку
Об'єм, л: 48
Режими приготування:
Верхнє нагрівання
Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання
Верхнє нагрівання + Ріж
Конвекція + Нижній нагрів
Конвекція + Нижнє нагрівання + Верхнє нагрівання
Нижнє нагрівання
Максимальна потужність, Вт: 1500
Тип напрямних: Рельєфні
Кількість рівнів напрямних: 4
Покриття внутрішньої камери: Емаль
Мінімальна температура приготування, oC: 100
Максимальна температура приготування, oC: 280
Функції
Звуковий сигнал (зумер)
Конвекція
Таймер
Кількість скел дверцят: 2
Напруга мережі, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50-60
Евро вилка Plug & Cook
Комплектація
Інструкція
Книга рецептів
Круглий деко
Решітка
Ріж
Універсальний деко
Шнур із вилкою
Країна виробництва: Туреччина
Габарити без паковання (ШхВхГ), см: 59х33х46.5
Габарити в упаковці (ШхВхГ), см: 63х37х49
Габарити внутрішньої камери (ШхВхГ), см: 45х26х39
Вага нетто, кг: 11.7
Вага брутто, кг: 12.9
Гарантія, міс: 24
Країна реєстрації бренда: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Об`єм | 48 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци, Книга рецептів, Вертел |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 280 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішнє покриття камери | Емальоване антипригарне покриття |
| Напруга | 220 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Да |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування Вертел Хлібопічка |
- Ціна: 5 222 ₴










