
Електрична піч 48 л конвекцією роженом грилем підсвіткою ARDESTO MEO-N48RCGR 1700 Вт 8 режимів нагрівання 280
5 173 ₴
- Готово до відправки
- Код: MEO-N48RCGR
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч ARDESTO MEO-N48RCGR має потужність 1700 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 48 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 50 до 280 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 90 хвилин, , який допомагає контролювати час приготування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
MEO-N48RCGR оснащена підсвіткою, дверцята виготовлені із загартованого скла (подвійне скло дверцят), що зумовлює надійність і безпеку використання. Модель має індикатор завершення процесу. Крім того, до комплекту входить решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Завдяки поліпшеної термоізоляції та внутрішньому емальованому покриттю піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
8 режимів приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання незамінний під час приготування страви з великою товщиною, коли є ризик, що внутрішня частина залишиться сирою
Конвекція + Верхній нагрівання
Конвекція + Нижній нагрівання
Вертел + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання
Вертел + Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Термоізоляція
Вона захищає піч від перегрівання, що запобігає можливим пошкодженням інших предметів, які розміщені біля печі, і знижує ризик їх займання.Благодаря термоізоляції піч зберігає безпечну температуру зовні, що забезпечує комфортне використання й захист від опіків
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1700
Внутрішній об'єм, л: 48
Кількість режимів приготування, шт.: 8
Діапазон температур: 50-280°С
Керування: Механічне
Таймер: 90 хвилин
Гриль: Так
Конвекція: Так
Вертел: Да
Підсвітка: Так
Індикація закінчення процесу приготування: Так
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Подвійне скло дверцят
Хромовані нагрівальні елементи
Покращена термоізоляція
Емальоване внутрішнє покриття
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: Сірий
Розміри печі (ШxВxГ), см: 57x33x44,6 (з ніжками та обмежувачами)
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, деко кругле, решітка для гриля, рожн, інструкція з гарантійним талоном
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 48 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1700 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Максимальна температура нагріву | 280 град. |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткова комплектація | Форма для піци, Вертел |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 446 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга | 220 |
| Сфера використання | Для дому |
| Особливості | З функцією гриля |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування Вертел Хлібопічка |
| Термоізоляція | Да |
| Внутрішнє покриття камери | Емальоване антипригарне покриття |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 5 173 ₴










