
Електрична піч 52 л конвекцією роженом грилем підсвіткою ARDESTO MEO-N52RCGR 1700 Вт 8 режимів нагрівання 280
5 338 ₴
- Готово до відправки
- Код: MEO-N52RCGR
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електропіч ARDESTO MEO-N52RCGR має потужність 1700 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 52 л, чого досить для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону — від 50 до 280 °C — можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепта. Крім того, передбачений вбудований таймер на 90 хвилин, , який допомагає контролювати час приготування й автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
MEO-N52RCGR обладнана підсвіткою, дверцята виготовлені із загартованого скла (подвійне скло дверцят), що зумовлює надійність і безпеку використання. Модель має індикатор завершення процесу. Крім того, до комплекту входить решітка для гриля, під час використання якої можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Завдяки поліпшеної термоізоляції та внутрішньому емальованому покриттю піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
8 режимів приготування
Електрична піч цієї моделі має різні режими нагрівання:
Верхнє нагрівання ідеально підходить для приготування страв із хрусткою скоринкою.
Нижнє нагрівання дає змогу досягти досконалого поєднання хрусткої скоринки із соковитим внутрішнім шаром.
Статичний нагрів (Верхній + Нижній нагрів) забезпечує ретельніше пропікання страви всередині
Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання незамінний під час приготування страви з великою товщиною, коли є ризик, що внутрішня частина залишиться сирою
Конвекція + Верхній нагрівання
Конвекція + Нижній нагрівання
Вертел + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання
Вертел + Конвекція + Верхнє нагрівання + Нижнє нагрівання
Конвекція
Конвекція в електропечі забезпечує ефективний розподіл тепла на всьому об'ємі їжі. Завдяки цьому їжа запікається швидше та ретельніше, оскільки гаряче повітря циркулює навколо неї, забезпечуючи рівномірніше нагрівання. Конвекція також сприяє збереженню природного смаку й аромату, оскільки мінімізує втрати вологи та зберігає текстуру та соковитість страви.
Термоізоляція
Вона захищає піч від перегрівання, що запобігає можливим ушкодженням інших предметів, які розміщені біля печі, і знижує ризик їх займання.Благодаря термоізоляції піч зберігає безпечну температуру зовні, що забезпечує комфортне використання й захист від опіків
Тип: Електрична піч
Потужність, Вт: 1700
Внутрішній об'єм, л: 52
Кількість режимів приготування, шт.: 8
Діапазон температур: 50-280°С
Керування: Механічне
Таймер: 90 хвилин
Гриль: Так
Конвекція: Так
Вертел: Да
Підсвітка: Так
Індикація закінчення процесу приготування: Так
Матеріал дверцят: Загартоване скло
Подвійне скло дверцят
Хромовані нагрівальні елементи
Покращена термоізоляція
Емальоване внутрішнє покриття
Напряжение, В: 220-240
Колір корпусу: Сірий
Розміри печі (ШxВxГ), см: 57x33x49,8 (ножками та обмежувачами)
Комплектація
Електрична піч, деко прямокутне, деко кругле, решітка для гриля, рожн, інструкція з гарантійним талоном
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Максимальна потужність печі | 1700 Вт |
| Об`єм | 52 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци, Вертел |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Максимальна температура нагріву | 280 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.55 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 498 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішнє покриття камери | Емальоване антипригарне покриття |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Напруга | 220 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Да |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування Вертел Хлібопічка |
- Ціна: 5 338 ₴










