
Сушарка 23 л для овочів і фруктів м'яса риби електрична LIBERTON LFD-5528P 550 Вт дегідратор 10 +1 лотків та
5 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: LFD-5528P
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка LIBERTONLFD-5528P для продуктів зі знімними дверцятами, прозорим віконцем для контролю процесу дегідратації, механічним керуванням з LED-дисплеєм і решіткою для підвішування продуктів.
Пристрій складається з основного блока білого кольору з чорною панеллю та знімними дверцятами. Для контролю за процесом дегідратації продуктів передбачено прозоре віконце та LED-дисплей із зображенням режимів роботи та температури. Комплектація пристрою містить десять піддонів-решіток.
LIBERTONLFD-5528P підходить для сушіння: фруктів, овочів, грибів, зелені, ягід, м'яса, ковбаси, риби, хліба та інших продуктів.
Завдяки настроюваному температурному режиму сушіння в межах від 40 °C до 70 °C, продукти після дегідратації зберігають чималу кількість вітамінів і мінералів. Конструкція та розташування піддонів забезпечують рівномірне висушування на всіх рівнях.
Новий різновид знайомої їжі
Сушарка для овочів і фруктівLIBERTONLFD-5528P призначена для підготовки їжі в висушеному варіанті за допомогою метод дегідратації. Такий тип приготування зберігає корисні мікроелементи в складі фруктів, овочів, м'яса, грибів, риби. Також позбавлення від вологи сприяє тривалому зберіганню їжі без обов'язкового холоду, що дає змогу взяти джерки та фриспи із собою в дорогу або на природу.
Регулювання температури
Модель обладнана поворотними перемикачами та дисплеєм. Ви можете самостійно вибрати температуру в діапазоні 40-70°С, , щоб удосконалити їжу процесу випаровування вологи в тому форматі, який підходить саме цьому продукту. Залежно від структури, інгредієнт тримають у високотемпературному або більш щадному середовищі, щоб отримати або тверді хрусткі шматочки, або ж в'ялений варіант.
Опція таймера
Час впливу на їжу відіграє визначальну роль. Для отримання якісного сушіння різним фруктам і овочам потрібні різні за тривалістю сесії, контролювати які не завжди буває зручно. Саме тут прийде на допомогу таймер, , який можна настроїти на період від 1 до 48 годин. Так ви знатимете, що продукт отримує правильне оброблення, поки ви приділяєте час іншим завданням.
10 піддонів
Внутрішній простір зонований на 10 лотків, кожен із яких розташовується над попереднім. Оглядове віконце в корпусі відкриває вигляд на піддони, щоб ви могли бачити стан і готовність шматочків. Дверцята знімнітому вилучення вмісту буде максимально простим.
Захист від перегрівання
Для техніки, яка працює від електрики та продукує жар, дуже важливо запобігти аварійним ситуаціям, за яких може статися перегрівання. Спеціальні механізми не дадуть сушінню функціонувати, якщо показники температури близькі до критичних.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Кількість піддонів: 10 піддонів + 1 решітка + 2 піддони для пастили
- Регулювання температури: 40-70°С
- Потужність, Вт: 550
- Матеріал корпусу: Пластик
- Керування: Механічне
- Прогумовані ніжки
- Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави, ковбаски та ін.
- Колір: Білий із чорним
- Захист від перегрівання
- Таймер від 1 до 48 годин
- Розмір виробу: 38х26х39 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | піддон |
| Висота секцій | 3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 11 |
| Максимальна продуктивність | 10 кг |
| Об`єм | 23 л |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг г |
| Висота піддона, см | 3 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 39 x 26 x 38 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Кількість піддонів | 10 (+1 решітка) |
| Комплектація | Сушарка для продуктів 1 Піддони для сушарки 10 (+1 решітка) Інструкція по експлуатації 1 Гарантійний талон (входить до інструкції з експлуатації) 1 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність, Вт | 550 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура сушіння, °З | 40-70 °С |
- Ціна: 5 100 ₴










