
Електрична піч 50 л конвекція гриль GoodGrill GR-5001TR_g випікання 1300 Вт 4 режими 300 градусів Емаль Туреччина
4 246 ₴
4 033,70 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електродуховка (міні пічка) Goodgrill – 5001ТR має 4 режиму приготування: верхній, нижній, комбінований, конвекція + нижня + верхня.
Прилад має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Відчинення дверцят: зверху вниз. Кількість скел у дверцятах: 1.
У електричній печі є: таймер на 90 хв (з функцією ручного режиму, крок 10 хвилин), регулювання висоти дека, що робить її зручною.
Піч призначена для приготування хліба, м'яса, птиці, овочів, риби, піци тощо.
Функції випічка, запікання, хлібопічка, розморожування.
Конвекція
Для рівномірного запікання страв, можна скористатися режимом «Конвекція» — це одна з найпопулярніших і найкорисніших функцій печі. Цей режим створює рівномірне обдування гарячим повітрям усередині духовки, завдяки якому продукти рівномірно прогріваються з усіх боків. Знизу нічого не підгоряє, а зверху покривається гарною апетитною скоринкою.
Застосування режиму Конвекція:
надання страві хрусткої скоринки
пропікання продуктів з усіх боків (особливо випічка)
сушіння горіхів, сухарів, м'яса або фруктів
рівномірне запікання великих шматків м'яса, курки або риби
приготування кількох страв одночасно
Характеристики:
Об'єм: 50 л
Потужність: 1300 Вт
Тип керування: механічний
Термостат: 70°- 300°З
Таймер: 90 хвилин
Індикація закінчення процесу приготування
Кількість режимів приготування: 3 (верхній, нижній, комбінований, конвекція + нижній + верхній)
Регулювання висоти дека
Дверцята з жароміцного скла
Прогумовані ніжки
Колір: графіт
Габарити печі (ШхГхВ), см: 57х45х31
Комплектація
Решітка для гриля
Деко прямокутне
Деко кругле
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodGrill |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Об`єм | 50 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Максимальна температура нагріву | 300 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон потужності, кВт | Більш 2.0 |
| Комплектація | Електрична піч Ручка для деко Решітка для гриля і деко (40 х 31) |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Потужність | 2000 |
| Напруга | 220 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Програми | Верхній нагрів Конвекція Нижній нагрів Верхній+Нижній нагрів |
| Сфера використання | Для дому |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування |
- Ціна: 4 033,70 ₴







