
Сушарка для овочів і фруктів грибів зелені електрична Sencor SFD750WH 250 Вт 5 піддонів/ярусів гриби ягід
2 194 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушіння для овочів, фруктів і ягід
— проста, економна та надійна помічниця для тих, хто дотримується сучасного тренду харчуватися смачно та корисно цілий рік.
Ефективна й економна
Ажур 5 завантажувальних піддонів дадуть змогу сушити багато та швидко, економно витрачаючи електроенергію. Місткість одного рівня до 1 кг.
Завдяки конвекції, пристрій має максимально ефективний теплообмін, споживаючи потужність 250 Вт.
Містка та багатофункціональна
5 незалежних піддонів заввишки 2,5 см і діаметром 23 см дають змогу викласти продукти в п'ять рівнів і сушити їх одночасно.
Особливості конвекції перешкоджають змішуванню запахів, якщо ви сушите різні продукти одночасно. Сушіть овочі, фрукти, ягоди, лікувальні трави, домашні макаронні вироби, хліб, гриби, рибу та багато іншого.
Прозора кришка та решітки дають змогу візуально контролювати стан сушіння.
Сушильні решітки та кришку можна мити в посудомийній машині.
Екологічність
Усі лотки, включно з самим пристроєм, виготовлені з екологічного харчового пластику, який у процесі роботи не виділяє шкідливих речовин. Крім того, пластик має підвищену стійкість до ударів і подряпин.
5 контейнерів діаметром 23 см і заввишки 2,5 см. Місткість одного рівня до 1 кг.
Вертикальна конвекція без змішування запахів
Споживана потужність 250 Вт
Загальний об'єм: 13 л
Тип керування Механічний
Матеріал піддонів Харчовий Пластик
Матеріал корпусу Пластик
Особливості:
• Індикатор увімкнення
• Система сушіння конвективна
Напруга змінного струму 220 В
Комплектація: Сушарка. Інструкція
Цвет: білий
Розташування вентилятора знизу
Габарити (ВхШхГ): 19 х 23 х 23 см
Країна-виробник товару: Китай
Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 230 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість піддонів | 5 |
| Комплектація | Сушарка для продуктів 1 Кришка для сушарки 1 Піддони для сушарки 5 Інструкція по експлуатації 1 Гарантійний талон (входить до інструкції з експлуатації) 1 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 2 194 ₴










