
Фен для сушіння укладання волосся з іонізацією дифузором FIRST FA-5654-8 2200 Вт концентратор
1 742 ₴
- Готово до відправки
- Код: FA-5654-8
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Технологія Ionic.
Головна перевага такого пристрою — користь, яку надають негативно заряджені іони. Іони послаблюють шкідливий вплив гарячого повітря і знижують шкоду, що заподіюється регулярною сушкою й укладанням. Волосся не електризується, що сприяє легкому укладанню.
Фен First FA-5654-8 з іонізатором захищає волосся від зневоднення та пересушування. Завдяки цій функції волосся втрачає менше вологи. Під впливом іонів волога на волоссі перетворюється на найдрібніші крапельки та швидше вбирається. Фактично, волосся сушиться вдвічі меншою кількістю тепла та вдвічі швидше. Іони нейтралізують молекули пилу, знищують різноманітні віруси й бактерії.
Фен First FA-5654-8 обладунків на режим «холодне повітря», 2-ступеневим перемикачем потужності та 3-ступеневим перемикачем температури.
До фена First FA-5654-8 додається подовжена професійна насадка-концентратор, дифузор і зручна петля для підвішування.
Прилад надійно захищений від перегрівання. Система захисту від перегрівання вимикає фен, якщо перевищена температура вихідного повітря.
Фен потужністю 2200 Вт для створення об'ємної укладки, як у салоні краси
Цей професійний фен потужністю 2200 Вт створює потужний потік повітря. Вдале поєднання потужності та швидкості допомагає скоротити час сушіння й полегшити створення укладки.
Шість режимів температури та швидкості для повного контролю
Швидкість і нагрів легко регулюються, що сприяє створенню ідеальної укладки. Шість режимів забезпечують повний контроль за процесом сушіння волосся, що дуже зручно для створення акуратної стильної укладки.
Система іонізації для гладкого блискучого волосся
Надайте волоссю блиск за допомогою системи іонізації. Негативно заряджені іони пом'якшують волосся й забезпечують антистатичний ефект, що сприяє закриттю волосяних лусочок і надає додаткового блиску. Волосся стає гладким, прямим і шовковистим.
Холодний обдув для фіксації укладки
Холодне обдування використовується всіма професійними перукарями. Під час натискання кнопки подається потужний потік холодного повітря, який допомагає зафіксувати укладку.
Чудові результати укладання завдяки вузькій насадці
Чудові результати укладання та блискучий зовнішній вигляд завдяки вузькій насадці для високоточного укладання.
Зручна петелька для зберігання
Розташована в основі ручки петелька з гумовим покриттям забезпечує зручне зберігання фена — вдома або в готелі.
Надає об'єм, робить ваше волосся ще густішим, а локони — пишнішим
Зручна насадка-дифузор асиметричної вигнутої форми неабияк полегшує укладання. Дифузор рівномірно розподіляє повітряний потік, забезпечуючи дбайливіше сушіння, додатковий об'єм і зменшуючи сплутування. Для найкращих результатів помістіть прилад поруч із темною зоною, ближче до коріння волосся: пальчики дифузора допоможуть надати волоссю об'єму, пружності та створити локони.
Знімний повітрозабірний фільтр для швидкого та легкого очищення
Знімний повітрозабірний фільтр фена зручний у використанні: просто зніміть його для очищення. Регулярне очищення запобігає скупченню пилу та волосся й забезпечує ефективне сушіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 270 |
| Довжина | 100 |
| Ширина | 225 |
- Ціна: 1 742 ₴



