
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби електрична Monte MT-1661 400 Вт 6 піддонів/ярусів гриби ягід 2 сита
2 229 ₴
- Готово до відправки
- Код: MT-1661
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушіння для овочів, фруктів і ягід Monte MT-1661 — проста, економна та надійна помічниця для тих, хто дотримується сучасного тренду харчуватися смачно та корисно цілий рік.
Ефективна й економна
Ажур 6 завантажних піддонів дадуть змогу сушити багато та швидко, економно витрачаючи електроенергію. Місткість одного рівня до 1 кг.
Завдяки конвекції, пристрій має максимально ефективний теплообмін, споживаючи потужність 400 Вт.
Спеціальний захист від перегрівання простежить за тим, щоб процес проходив коректно й безпечно.
Містка та багатофункціональна
6 незалежних піддонів заввишки діаметром 28 см дають змогу викласти продукти в п'ять рівнів і сушити їх одночасно.
Особливості конвекції перешкоджають змішуванню запахів, якщо ви сушите різні продукти одночасно. Сушіть овочі, фрукти, ягоди, лікувальні трави, домашні макаронні вироби, хліб, гриби, рибу та багато іншого.
Температурні режими для будь-яких продуктів
8 температурних режимів від 35 до 70 °C призначені для різних типів продуктів залежно від їх структури та кількості вологи. Для кожного продукту знайдеться свій оптимальний режим температури.
Зелень - 35 -40°С
Овочі — 50-60 °C
Фрукти - 50 - 60 °C
М'ясо/Риба - 60 - 70 °C
Перемикання режимів реалізовано надійним механічним способом.
Екологічність
Усі лотки, включно з самим пристроєм, виготовлені з екологічного харчового пластику, який у процесі роботи не виділяє шкідливих речовин. Крім того, пластик має підвищену стійкість до ударів і подряпин.
6 контейнерів діаметром 28 см. Місткість одного рівня до 1 кг.
Вертикальна конвекція без змішування запахів
Споживана потужність 400 Вт
5 температурних режимів від 35 до 70 °C
Тип керування Механічний
Матеріал піддонів Харчовий пластик
Матеріал корпусу Пластик
Особливості:
• Індикатор увімкнення
• Захист від перегрівання
• Терморегулятор
• Система сушіння конвективна
Напруга змінного струму 220 В
Комплектація: Сушарка. Інструкція
Розташування вентилятора знизу
Габарити (ВхШхГ): 29 х 29 х 30 см
Вага в пакованні 2.3 кг
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренда: Україна
yle="font-size:16px">Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monte |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 280 мм |
| Кількість секцій | 6 |
| Максимальна продуктивність | 6 кг |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Можливість приготування йогурту Продукти для сушіння: Фрукти, Овочі, Ягоди, Гриби М'ясо Риба Зелень Трави |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 2 229 ₴







