
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби електрична 20 л MILANO FD-8085W 520 Вт 5 піддонів/ярусів гриби ягід
2 989 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушіння для овочів, фруктів і ягід Milano FD-8085W
— проста, економна та надійна помічниця для тих, хто дотримується сучасного тренду харчуватися смачно та корисно цілий рік.
Ефективна й економна
Ажур 5 завантажувальних піддонів дадуть змогу сушити багато та швидко, економно витрачаючи електроенергію. Місткість одного рівня до 1 кг.
Завдяки конвекції, пристрій має максимально ефективний теплообмін, споживаючи потужність 520 Вт.
Спеціальний захист від перегрівання простежить за тим, щоб процес проходив коректно й безпечно.
Містка та багатофункціональна
5 незалежних піддонів заввишки 4 см і діаметром 38 см дають змогу викласти продукти в п'ять рівнів і сушити їх одночасно.
Особливості конвекції перешкоджають змішуванню запахів, якщо ви сушите різні продукти одночасно. Сушіть овочі, фрукти, ягоди, лікувальні трави, домашні макаронні вироби, хліб, гриби, рибу та багато іншого.
Температурні режими для будь-яких продуктів
5 температурних режимів від 35 до 70 °C призначені для різних типів продуктів залежно від їх структури та кількості вологи. Для кожного продукту знайдеться свій оптимальний режим температури.
Зелень - 35 -40°С
Овочі — 50-60 °C
Фрукти - 50 - 60 °C
М'ясо/Риба - 60 - 70 °C
Перемикання режимів реалізовано надійним, механічним способом.
Екологічність
Усі лотки, включно з самим пристроєм, виготовлені з екологічного харчового пластику, який у процесі роботи не виділяє шкідливих речовин. Крім того, пластик має підвищену стійкість до ударів і подряпин.
5 контейнерів діаметром 38 см і заввишки 4 см. Місткість одного рівня до 1 кг.
Вертикальна конвекція без змішування запахів
Споживана потужність 520 Вт
5 температурних режимів від 35 до 70 °C
Загальний об'єм: 20 л
Тип керування Механічний
Матеріал піддонів Харчовий Пластик
Матеріал корпусу Пластик
Особливості:
• Індикатор увімкнення
• Захист від перегрівання
• Терморегулятор
• Система сушіння конвективна
Напруга змінного струму 220 В
Комплектація: Сушарка. Інструкція
Цвет: білий
Розташування вентилятора знизу
Габарити (ВхШхГ): 39 х 38 х 38 см
Габарити паковання (ВхШхГ): 40,5 х 39 х 39,5 смВес 4 кг
Вага в пакованні 4.9 кг
Країна-виробник товару: Китай
yle="font-size:16px">Країна реєстрації бренда: Грузія
Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 380 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Об`єм | 20 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Можливість приготування йогурту Продукти для сушіння: Фрукти, Овочі, Ягоди, Гриби М'ясо Риба Зелень Трави |
| Кількість піддонів | 5 |
| Комплектація | Сушарка для продуктів 1 Кришка для сушарки 1 Піддони для сушарки 5 Інструкція по експлуатації 1 Гарантійний талон (входить до інструкції з експлуатації) 1 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність | 520 Вт |
| Загальний об'єм сушарки | 20 л |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 2 989 ₴







