
Сушарка 20 л для овочів і фруктів м'яса риби електрична PRIME Technics PFD 502 W потужність 500 Вт 5 секцій де
3 084 ₴
- Немає в наявності
- Код: PFD 502 W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка для продуктів електрична PRIME Technics PFD 502 W
Об'ємом 20 л потужністью 520 Вт, з механічним керуванням, 5-ю режимамі температуры.
Комплектація пристрою містить 5 піддонів. Форма піддона — кругла, діаметром 38,5 см.
Висота піддона 3 см. Матеріал: пластик.
Сушарка підходить для сушіння: фруктів, овочів, грибів, зелені, ягід, м'яса, ковбаси, риби, хліба та інших продуктів. Завдяки настроюваному температурному режиму сушіння в межах від 35°С до 70°С, продукти після дегідратації зберігають чималу кількість вітамінів і мінералів. Конструкція та розташування піддонів забезпечують рівномірне висушування на всіх рівнях.
Сушарка призначена для підготовки їжі в висушеному варіанті за допомогою методу дегідратації. Такий тип приготування зберігає корисні мікроелементи в складі фруктів, овочів, м'яса, грибів, риби. Також позбавлення від вологи сприяє тривалому зберіганню їжі без обов'язкового холоду, що дає змогу взяти джерки та фрипси із собою в дорогу або на природу.
Регулювання температури
Ви можете самостійно вибрати температуру в діапазоні 35-70 °C, щоб удосконалити процес випаровування вологи в тому форматі, який підходить саме цьому продукту. Залежно від структури, інгредієнт тримають у високотемпературному або більш щадному середовищі, щоб отримати або тверді хрусткі шматочки, або ж в'ялений варіант.
Час впливу на їжу відіграє визначальну роль. Для отримання якісного сушіння різним фруктам і овочам потрібні різні за тривалістю сесії, контролювати які необхідно.
Захист від перегрівання
Для техніки, яка працює від електрики та продукує жар, дуже важливо запобігти аварійним ситуаціям, за яких може статися перегрівання. Спеціальні механізми не дадуть сушінню функціонувати, якщо показники температури близькі до критичних.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість піддонів: 5 піддонів.
Діаметр сушильного піддона: 38,5 см.
Висота сушильного піддона: 3 см.
Місткість 1 піддона: 1 кг
Регулювання температури: 35-70 °C
Потужність, Вт: 520
Матеріал корпусу: Пластик
Керування: Механічне
Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави, ковбаски та ін.
Колір: Білий
Захист від перегрівання
Можливість додавання додаткових секцій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 20 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Можливість приготування йогурту Продукти для сушіння: Фрукти, Овочі, Ягоди, Гриби М'ясо Риба Зелень Трави |
| Кількість піддонів | 5 |
| Комплектація | Сушарка для продуктів 1 Кришка для сушарки 1 Піддони для сушарки 5 Інструкція по експлуатації 1 Гарантійний талон (входить до інструкції з експлуатації) 1 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Загальний об'єм сушарки | 20 л |
| Особливості | Захист від перегріву, Терморегулятор, Індикатор включення |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура сушіння, °З | 30-70 °С |
- Ціна: 3 084 ₴







