
Сушарка 15 л для овочів і фруктів м'яса риби електрична HAGSEN DR420 потужність 420 Вт 5 секцій дегідратор
2 399 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
За допомогою сушарки для їжі Hagsen DR420 ви зможете приготувати величезний запас овочів, фруктів і грибів, які можна використовувати як основу для смачних супів, компотів або спецій. Висушити м'яту або липу для створення власних чайних композицій більше не буде вам проблемою.
Завдяки нагрівачу потужністю 420 Вт і двоступеневій потужності сушарки, сушарка HAGSEN DR420 приготує будь-які набори продуктів якнайшвидше. DR420 зберігає до 97% вітамінно-мінеральних речовин сушених продуктів. Унаслідок сушіння їжі до 80% води видаляється з продуктів.
15-літровий об'єм, з 5 ситами, діаметр кожного з них — 30.5 см і висота до 5 см. Це великі переваги сушарки HAGSEN DR420.
Завдяки використанню автоматичного контролю повітряного потоку, фрукти й овочі, розміщені на будь-якому із сит, будуть висушені однаково й водночас.
Сушарка HAGSEN DR420 на першому етапі сушіння досягає температури 45-47 градусів, а після використання турбо функції — до 55-57 градусів Цельсія.
Завдяки спеціальному подвійному захисту від перегрівання можливе безпечно використовувати сушарку без перерви до 1000 годин.
* Сушарка відпрацювала 1000 годин безперервно під час тестування продуктивності.
сита, виготовлені з безпечного для харчових продуктів матеріалу (пластик), можна швидко й ефективно зняти, а матеріал, з якого вони виготовлені, дає змогу мити їх у посудомийній машині та запобігає прилипанню продуктів.
Повторне складання інтуїтивно зрозуміла, а завдяки функції зручної установлення сит можна зібрати будь-який їх кількість залежно від потреб і кількості продуктів, які потрібно висушити.
Сушарка HAGSEN DR420 — пристрій, який дасть змогу сушити різні види продуктів. Завдяки використанню відповідного нагрівача сушарка не перегріває продукти та майже не змінюють колір після сушіння. Це дає змогу отримати якісний продукт із приємним кольором і малою втратою об'єму.
Час впливу на їжу відіграє визначальну роль. Для отримання якісного сушіння різним фруктам і овочам потрібні різні за тривалістю сесії, контролювати які необхідно.
Для техніки, яка працює від електрики та продукує жар, дуже важливо запобігти аварійним ситуаціям, за яких може статися перегрівання. Спеціальні механізми не дадуть сушінню функціонувати, якщо показники температури близькі до критичних.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість піддонів: 5 піддонів.
Діаметр сушильного піддона: 30,5 см.
Висота сушильного піддона: 5 см.
Регулювання температури: 40-57°С
Потужність, Вт: 420
Матеріал корпусу: Пластик
Керування: Механічне
Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави, ковбаски та ін.
Колір: Білий
Захист від перегрівання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eisen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Об`єм | 15 л |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Можливість приготування йогурту Продукти для сушіння: Фрукти, Овочі, Ягоди, Гриби М'ясо Риба Зелень Трави |
| Кількість піддонів | 5 |
| Комплектація | Сушарка для продуктів 1 Кришка для сушарки 1 Піддони для сушарки 5 Інструкція по експлуатації 1 Гарантійний талон (входить до інструкції з експлуатації) 1 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 2 399 ₴






