
Вентилятор підлоговий ECG FS 40a_b 50 Вт 3 швидкості обертання кут нахилу потужний тихий чорний
2 052 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Вентилятор ECG FS 40a_b підлогового типу зручний для встановлення, тому що має надійна стабільна хрестовина основа.
Прилад діє з потужністю 50 Вт і обладнується лопатями діаметром 40 см.
Передбачається наявність 3 швидкостей вентиляції.
Модель ECG FS 40a_b доповнюється регулюванням висоти, нахилу. Поворотна головка.
Використовується осьовий робочий механізм.
Вентилятор доповнений ступеневим регулюванням швидкостей і простим механічним керуванням.
Обертання корпусу
Кут нахилу корпусу вертикальний
Матеріал лопатей: пластик
Наявність лопатей: 3
Матеріал корпусу: пластик/метал
Діаметр лопатей: 40 см
Кількість швидкостей: 3
Споживана потужність: 50 Вт
Довжина кабелю: 160 см
Дуже тиха робота
Рівень шуму, дБ: 67
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 1215 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кут повороту | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лопатевої |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 2 052 ₴






