
Вентилятор настільний First FA-5562 45 Вт 3 швидкості автообіг кут нахилу потужний корпус/лопаті метал стильний
2 400 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Вентилятор First FA-5562 настільного типу представлений у легкому металевому корпусі (лопаті з металу) та зручний для встановлення на робочий стіл або тумбу.
Прилад діє з потужністю 45 Вт та оснащується лопатями діаметром 30 см.
Передбачається наявність трьох швидкостей вентиляції.
Модель First FA-5562 доповнюється регулюванням нахилу та повороту на 90 градусів.
Використовується осьовий робочий механізм та стійка основа.
Вентилятор доповнений ступінчастим регулюванням швидкостей та простим механічним керуванням.
Обертання корпусу
Кут нахилу корпусу вертикальний
Матеріал лопат: метал
Кількість лопатей: 4
Матеріал корпусу: метал
Діаметр лопат: 30 см
Кількість швидкостей: 3
Потужність: 45 Вт
Кут повороту: 90 градусів
Довжина кабелю: 180 см
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Країна виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 300 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут повороту | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лопатевої |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр (1) | 30 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Настільний |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 2 400 ₴








