
Пральна машина 6,5 кг з відтискачем напівавтомат вертикальна VILGRAND V650-5P_g двобакова помпа центрифруг
6 651 ₴
- Готово до відправки
- Код: V650-5P G
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ОФОРМЛЯЄТЬСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ВІДПРЯМКА НОВИЙ ПОЧТИЙ І УКРПОЧТОЙ
ПЕРЕД ОТПРАВКОЙ ПЕРЕВОЗЧИКОМ З НАЛОЖНИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХОДИМО ВНЕСТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІРІ 800 ГРН (ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ)
Пральна машина VILGRAND V650-5P G
напівавтоматичне двокамерне завантаження 6,5 кг, механічним таймером і 3 режимами прання.
Помпа для відкачування води.
Характеристики:
Тип: напівавтоматична
Завантаження: вертикальна
Завантаження білизни, кг: 6.5
Кількість режимів: 3
Клас прання/вимкнення/енерації енергоспоживання: E/D/A
Потужність, Вт: 365
Таймер (стирання, віджимання), хв: 15 / 5 max
Температура прання, °C: 60 max рівень шуму, дБ: 60/68 (стирка/віджим)
Вага нетто, кг: 20 Вага брутто, кг: 21,9
Розміри виробу (ШxГxВ), см: 74,5x43,5x86,5 Розміри паковання (ШxГxB), см: 78,4х45,4х87,4
Інше: перемикач таймера прання перемикач режимів роботи та зливу води перемикач таймера віджимання
*Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | D |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 865 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Ширина | 745 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.365 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 3 |
| Особливості | Портативна |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Габарити (ВхШхГ) | 74,5x43,5x86,5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 3 |
| Комплектація | Пральна машинка Інструкція |
| Максимальне завантаження білизни | 6,5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 365 |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Прання Полоскання Віджимання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Таймер прання: 15 хв Таймер центрифуги: 5 хв |
- Ціна: 6 651 ₴





