
Кавомолка + спінювач молока 2в1 роторна електрична FIRST FA-5486-1 200 Вт 50/100 гр знімний контейнер чо
2 247 ₴
- Немає в наявності
- Код: FA-5486-1
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Помел і подрібнення кавових зерен, круп, трав або горіхів відбувається швидко та легко за допомогою цієї практичної машини від First. Незалежно від того, хочете ви випити свіжозмеленого еспресо або подрібнити горіхи: прилад працює на потужному, повністю автоматичному рівні потужністю 200 Вт і керується за допомогою кнопки увімкнення. Спінювач молока простий і легкий у використанні, утворює вершкову піну для молока менш ніж за хвилину. Два міцних леза з неіржавкої сталі забезпечують гарні результати щоразу. Компактний розмір і сучасний дизайн кухонного пристрою дає змогу легко зберігати його на вашій кухні. Цей чопер функціональний!
Продукт має такі особливості:
- 2 знімні безшовні чаші з неіржавкої сталі по 50 г (подрібнювач) і 100 мл (спінювач молока)
- 2 налаштування швидкості (автоматична)
- 2 лопаті гвинта для холодної молочної піни
- Функції
- Подрібнення круп
- Подрібнення цукру
- Подрібнення спецій
- Подрібнення трав
-
- Автоблокування
- Захист від перегрівання
- Місткість контейнера для зерен: 50 г
- Потужність: 200 Вт
- Тип керування
- Механічний
- Спінення молока
- 21 х 12 х 12 см
- 22 х 13 х 13 см
- 1.1 кг
- 1.2 кг
- Неіржавка сталь
- Для дому
- Кавомолка/спінювач молока 2в1
2 швидкості
Знімна безшовна чаша з неіржавкої сталі 50 г для помелу
Знімна безшовна чаша з неіржавкої сталі 100 мл
- Китай
- Австрія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові функції | Подрібнення зернових Подрібнення круп Подрібнення горіхів Подрібнення соусів Подрібнення спецій Подрібнення трав |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Роторна |
| Тип управління | Механічний |
| Функції | Захист від перегріву Автоблокування |
- Ціна: 2 247 ₴





