
Кавомолка 2в1 мультимолка роторна електрична FIRST FA-5486-2-R 200 Вт 50 г 4 ножі знімний контейнер
1 837 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Механічна кавомолка з ротаційним ножем потужністю 200 Вт. Контейнер для зерен розрахований на 50 грамів. Ножі виготовлені з неіржавкої сталі.
FIRST FA-5486-2-R — проста та зручна у використанні кавомолка, здатна за лічені хвилини перемолоти те, що вам потрібно!
Легко миється, але мити можна тільки контейнер для подрібнення, сам прилад у воду не опускати!
Матеріал корпусу: пластик і неіржавка сталь.
Тобто всередині ємності обертаються ножі (як у блендері), які активно рубають кавові зерна на дрібні шматочки. Оскільки особливість формату накладає деякі обмеження на налаштування, то ступінь помелу може регулюватися виключно одним способом: часом подрібнення. Більше часу — дрібніша фракція. Вибирайте той помел, який підходить для вашого улюбленого способу заварювання кави.
Незалежно від того, хочете ви випити свіжозмеленого еспресо або подрібнити горіхи: прилад працює на потужному, повністю автоматичному рівні потужності 200 Вт і керується за допомогою кнопки увімкнення. Компактний розмір і сучасний дизайн кухонного пристрою дають змогу легко зберігати його на вашій кухні.
Цей чопер функціональний!
Прилад має такі особливості: 1 налаштування швидкості, знімний контейнер із кришкою для зберігання, 4 леза з неіржавкої сталі, керування однією рукою через натискання на кришку.
- Подрібнення зернових
- Подрібнення круп
- Подрібнення цукру
- Подрібнення спецій
- Подрібнення трав
- Автоблокування
- Захист від перегрівання
- Знімний контейнер із замком/кришкою для зберігання
4 леза з неіржавкої сталі
- Для дому
- Знімний контейнер із замком/кришкою для зберігання
Керування однією рукою через натискання на кришку
4 леза з неіржавкої сталі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 195 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові функції | Подрібнення зернових Подрібнення круп Подрібнення горіхів Подрібнення соусів Подрібнення спецій Подрібнення трав |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Роторна |
| Тип управління | Механічний |
| Функції | Захист від перегріву Автоблокування |
- Ціна: 1 837 ₴






