
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби електрична 8,5 л First FA-5126-5 240 Вт 5 секцій/ярусів таймер диссп
2 873 ₴
- Готово до відправки
- Код: FA-5126-5
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка для продуктів електрична First FA-5126-5 об'ємом 8,5 л потужність 240 Вт з електронним керуванням LED-дисплеєм із зображенням режимів роботи та температури.
Комплектація пристрою містить 5 піддонів. Розмір піддонів — 21 × 29,5 см. Висота піддона регулюється від 1,5 до 3 см. Матеріал: пластик.
Сушарка First FA-5126-5 підходить для сушіння: фруктів, овочів, грибів, зелені, ягід, м'яса, ковбаси, риби, хліба та інших продуктів. Завдяки настроюваному температурному режиму сушіння в межах от 35°С до 70 °C, продукти після дегідратації зберігають чималу кількість вітамінів і мінералів. Конструкція та розташування піддонів забезпечують рівномірне висушування на всіх рівнях.
Сушарка призначена для підготовки їжі в висушеному варіанті за допомогою метод дегідратації. Такий тип приготування зберігає корисні мікроелементи в складі фруктів, овочів, м'яса, грибів, риби. Також позбавлення від вологи сприяє тривалому зберіганню їжі без обов'язкового холоду, що дає змогу взяти джерки та фриспи із собою в дорогу або на природу.
Регулювання температури
Ви можете самостійно вибрати температуру в діапазоні 35-70°С, , щоб удосконалити їжу процесу випаровування вологи в тому форматі, який підходить саме цьому продукту. Залежно від структури, інгредієнт тримають у високотемпературному або більш щадному середовищі, щоб отримати або тверді хрусткі шматочки, або ж в'ялений варіант.
Функція сушіння без нагрівання.
Опція таймера
Час впливу на їжу відіграє визначальну роль. Для отримання якісного сушіння різним фруктам і овочам потрібні різні за тривалістю сесії, контролювати які не завжди буває зручно. Саме тут прийде на допомогу таймер. Так ви знатимете, що продукт отримує правильне оброблення, поки ви приділяєте час іншим завданням.
Захист від перегрівання
Для техніки, яка працює від електрики та продукує жар, дуже важливо запобігти аварійним ситуаціям, за яких може статися перегрівання. Спеціальні механізми не дадуть сушінню функціонувати, якщо показники температури близькі до критичних.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість піддонів: 5 піддонів.
Діаметр сушильного піддона: 21 см Х 29.5 см.
Висота сушильного піддона: 1,5/3 см.
Регулювання температури: 35-70 °C
Потужність, Вт: 240
Матеріал корпусу: Пластик
Рідкокристалічний дисплей
Керування: Електронне
Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави, ковбаски та ін.
Колір: Нержавіюча сталь/чорний
Захист від перегрівання
Таймер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 10 кг |
| Об`єм | 8.5 л |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
- Ціна: 2 873 ₴










