
Пральна машина 6 кг із відтискачем напівавтомат вертикальна ARTEL ART TG-60L-wr двобакова помпа центрифуга
7 594 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ОФОРМЛЯЕТСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ОТПРАВКА ТОЛЬКО НОВОЙ ПОЧТОЙ
ПЕРЕД ОТПРАВКОЙ ПЕРЕВОЗЧИКОМ С НАЛОЖЕННЫМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХОДИМО ВНЕСТИ ГАРАНТИЙНЫЙ ПЛАТЕЖ В РАЗМЕРЕ 800 ГРН (СТЕМНІСТЬ ДОСТАВКИ)
Характеристики:
· тип пральна машина: напівавтомат
· виробник Artel
· тип завантаження: вертикальне
· максимальне завантаження білизни 6 кг
· споживання електроенергії за 1 цикл 0.125-0.32 кВт/год
· програми прання: інтенсивне прання, режим полоскання
· об'єм барабана 56 л
· швидкість віджимання до 1350 об/хв
· кількість програм 2
· клас енергоспоживання А
· тип окрема СОЛО
· керування пристроєм механічне
· тип завантаження вертикальне
Особливості:
· ручне заливання води в машину, через шланг
· ворсоуловлювальний фільтр
· ударостійкий пластиковий корпус
· насос примусового зливання води
· злив води з бака
· кран "стирка-віджим" змінює напрямок заливної води (в пральний або віджимний бак)
Функції
· одночасне використання прання та віджимання
· таймер прання 15 хв
· таймер центрифуги з авто вимкненням
· ворсоуловлювальний фільтр
· ударостійкий пластиковий корпус
· габарити (ВхШхГ) 85×4×44 см
· габарити в пакованні (ВхШхГ) 85.5 х 74.8 х 44.5 см
· вага 19 кг
· вага в пакованні 21 кг
· колір білий / скляна кришка з червоними кольорами
· країна-виробник товару Узбекист
· країна реєстрації бренда Узбекстан
· гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас віджиму | D |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1350 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Ширина | 748 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.365 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Немає |
| Комплектація | Пральна машинка Інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Прання Полоскання Віджимання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Таймер прання: 15 хв Таймер центрифуги: 5 хв |
- Ціна: 7 594 ₴





