
Пральна машина 6,5 кг із відтискачем напівавтомат вертикальна MILANO FWT-701 PA R двобакова помпа центрифуга
6 890 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ОФОРМЛЯЄТЬСЯ З ПРОМОПЛАТУ
ОТПРАВКА ТІЛЬКИ НОВИЙ ПОЧТИЙ
ПЕРЕД ОТПРАВКОЙ ПЕРЕВОЗЧИКОМ С НАЛОЖЕННЫМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХОДИМО ВНЕСТИ ГАРАНТИЙНЫЙ ПЛАТЕЖ В РАЗМЕРЕ 600 - 800 ГРН (СТЕМНІСТЬ ДОСТАВКИ)
Характеристики:
· тип пральна машина: напівавтомат
· виробник Milano
· тип завантаження: вертикальне
· максимальне завантаження білизни 6,5 кг
· споживання електроенергії за 1 цикл 0.125 (віджим); 0.32 кВт/год (стирка)
· програми прання: інтенсивне прання, режим полоскання
· об'єм барабана 56 л
· кількість обертів до 1300 об./хв
· кількість програм 2
· клас енергоспоживання А
· тип окрема СОЛО
· керування пристроєм механічне
· тип завантаження вертикальне
Особливості:
· ручне заливання води в машину, через шланг
· ворсоуловлювальний фільтр
· ударостійкий пластиковий корпус
· прозора кришка для контролю процесу прання
· насос примусового зливання води
· злив води з бака
Функції
· таймер прання 15 хв
· ударостійкий пластиковий корпус
· габарити (ВхШхГ) 85×4×44 см
· габарити в упаковці (ВхШхГ) 86 х 76 х 46 см
· вага 19 кг
· вага в пакованні 21 кг
· колір білий/червоний
· країна-виробник товару Грузія
країна — реєстрації бренда Грузія
· гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Країна виробник | Грузія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас віджиму | D |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1300 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.2 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Рівень шуму при пранні | 73 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 3 |
| Комплектація | Пральна машинка Інструкція |
| Максимальне завантаження білизни | 6,5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Прання Полоскання Віджимання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Таймер прання: 15 хв Таймер центрифуги: 5 хв |
- Ціна: 6 890 ₴







