
Пральна машина напівавтомат 7 кг вертикальна ViLgrand V107-25SN-gn однобаковий таймер прання
5 435 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ПО ПРОМОПЛАТЕ ТОВАР ОТПРАВЛЯЕТСЯ.
ДОСТАВКА НОВИЙ ПОЧТИЙ, УКРПОШТОЙ
Товар (габаритний) вирушає за оплати гарантійного плаття в розмірі 500 грн (вартість доставки товару).
Тип пральної машини: Напівавтомат
Спосіб встановлення: Окремішній (соло)
Тип загрузки белья: вертикальній
Максимальне завантаження білизни: 7 кг
Максимальна температура води: 55 С
Тип двигуна: Колекторний
Кількість програм: 2
Особливості:
Потужність прання: 300 Вт
Механічне керування
Програми прання
- Прання
Полоскання - Слив
Функції
- Таймер прання 15 хвилин
Клас енергоспоживання: A
Особливості: механічне керування, напруга 220-240 В, частота 50 Гц
Вага: 10 кг
Габарити (ВхШхГ): 79,5х44,5х42 см
Розбірний бак: Немає
Колір: Білий із зеленою кришкою
Додаткові характеристики
- Мова панелі керування: українська
Гарантія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
* *Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 795 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.3 кВт*год/кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 86x50x45 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Стирка Полосканія |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 5 435 ₴









