
Пральна машина напівавтомат 3 кг вертикальна VILGRAND V103-10К однобакова таймер прання ручка для перенесення
5 218 ₴
- Немає в наявності
- Код: V103-10K
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТОВАР ОФОРМЛЯЄТЬСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ОТПРАВКА НОВОЙ ПОЧТОЙ
Тип пральної машини: Напівавтомат
Спосіб встановлення: Окремішній (соло)
Тип загрузки белья: вертикальній
Максимальне завантаження білизни: 3 кг
Тип двигуна: Колекторний
Кількість програм: 2
Особливості:
Потужність прання: 200 Вт
Механічне керування>
>Програми прання
- Прання
Полоскання
Функції
- Таймер прання 15 хвилин
Клас енергоспоживання: A
Особливості: механічне керування, напруга 220-240 В, частота 50 Гц
Вага: 7 кг
Габарити (ВхШхГ): 63,7х44х38 см
Розбірний бак: Немає
Колір: Білий
Додаткові характеристики
Країна виробник
- Китай
Гарантія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
* *Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.2 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Немає |
| Комплектація | Пральна машинка Інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 200 |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Стирка Полосканія |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 5 218 ₴










