
Пральна машина напівавтомат 6 кг вертикальна ARTEL ART SE-65P G однобакова таймер прання помпа для зливу
5 472 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ОФОРМЛЯЄТЬСЯ ЗА ПРОМОПЛАТОЮ
ВІДПРАВЛЕННЯ ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ
ПЕРЕД ВІДПРАВКОЮ ПЕРЕВЕЗНИКОМ З НАЛОЖЕНИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХІДНО ВНЕСТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІРІ 500 ГРН (ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ)
Характеристики:
• тип пральної машини напівавтомат
• виробник Artel
• об'єм барабана 56 л
• максимальне завантаження білизни 6.5 кг
• споживана потужність 300 Вт
• клас прання A
• клас енергоспоживання А
• кількість програм 3
• програми прання: делікатне прання, швидке прання, щоденне прання
• тип прання активаторний
• тип керування механічне
• тип завантаження вертикальний
• Спосіб встановлення окремішній (соло)
• максимальний рівень шуму (стирка/віджим/сушіння) 62 дБ
• максимальна температура прання 50 °C
• таймер часу прання 15 хв
• габарити (ВхШхГ) 84 х 55 х 45 см
• габарити в упаковці (ВхШхГ) 85 x 56 x 45 см
• вага 12 кг
• колір білий/сірий
• країна-виробник товару Узбекістан
• гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.3 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Рівень шуму при пранні | 62 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Немає |
| Комплектація | Пральна машинка Інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 320 |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Стирка Полосканія |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 5 472 ₴






