
Пральна машина напівавтомат 7.5 кг з відтискачем вертикальна ViLgrand V752-6G двобакова центрифуга помпа
6 979 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ОТПРАВЛЯЕТСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ОТПРАВКА ТОЛЬКО НОВОЙ ПОЧТОЙ
ПЕРЕД ВІДПРЯМИЙ НОВИЙ ПОЧТИЙ З НАЛОЖЕННИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХОДИМО ВАРАНТИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІРНІ 600-700 ГРН (СТУМНІСТЬ ДОСТАВКИ В ОДНІ СТОРОНА)
VILGRAND V752-6G — проста, надійна пральна машина активаторного типу максимальним завантаженням 7 кг. Ця напівавтоматична машина з вертикальним завантаженням чудово підійде для встановлення в місцевості без централізованого водопостачання або за слабкого тиску води. Машинка VILGRAND V752-6G буде чудовим вибором у сільській місцевості або на дачі.
Вона проста в експлуатації, її функціональності та потужності, досить для якісного прання білизни та одягу. Модель має надійне механічне керування, для зливання брудної води передбачена помпа.
Бак виготовлений із міцного якісного пластику.
Машинка працює в режимі прання та полоскання.
Віджимання білизни виконує центрифуга. Передбачений таймер на 15 хвилин.
Брак яких-небудь відкритих нагрівальних елементів унеможливлює утворення накипу та знижує ймовірність зламання пральної машини з цієї причини.
-
Тип: пральна машина напівавтомат
-
Завантаження білизни: вертикальна
-
Максимальне завантаження білизни для прання: 7,5 кг
-
Максимальне завантаження білизни для прання: 6 кг
-
Кількість режимів: 3
-
Режими: прання, полоскання, віджимання
-
Максимальна температура води, град; 55
-
Тип керування: поворотна ручка
-
Таймер: прання, центрифуги
-
Потужність прання: 380 Вт
-
Потужність викручування: 180 Вт
-
Технічні особливості: з баком для віджимання
-
Спосіб встановлення: окремішня (соло)
-
Матеріал кришки: скло
-
Особливості: насос відкачування води
-
Ступінь захисту: IPX24
-
Колір: білий/блакитний
-
Країна-виробник товару: Китай
|
|
|
||
|
ПЕРЕВАГИ |
|||
|
Надійна конструкція |
✓ |
||
|
Висока швидкість віджимання |
✓ |
||
|
Можливість дозавантаження білизни |
✓ |
||
|
Висока енергоефективність |
A |
||
|
ОГЛЯДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ |
|||
|
Обсяг завантаження під час прання (сухе білизна), кг |
7,5 |
||
|
Обсяг завантаження під час віджимання (волога білизна), кг |
4,5 |
||
|
Максимальний час прання білизни, хв |
15,0 |
||
|
Максимальний час викручування білизни, хв |
5,0 |
||
|
Максимально допустима температура води |
55 °C |
||
|
Максимальний тиск води, MПa |
0,6 |
||
|
Тип зливу |
за допомогою насоса |
||
|
ЕНЕРГОПОТРЕБЛЕННЯ |
|||
|
Споживана потужність під час прання, Вт |
380,0 |
||
|
Споживана потужність у разі віджимання, Вт |
180,0 |
||
|
Потужність водяного насоса, Вт |
30,0 |
||
|
Джерело живлення |
220 В / 50 Гц |
||
|
ПРОГРАММЫ И РЕЖИМЫ |
|||
|
Швидке прання 15 хв |
є |
||
|
Нормальний |
є |
||
|
Інтенсивний |
немає |
||
|
ГАБАРИТИ І ВЕС |
|||
|
Габаритні розміри без паковання (ВхШхГ), мм |
945 х 760 х 460 |
||
|
">Вага без паковання, кг |
18,0 |
||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | B |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 945 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.38 кВт*год/кг |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон глибин | 40-44 см |
| Дисплей | Немає |
| Комплектація | Пральна машинка Інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 380 |
| Напруга | 230 |
| Програми прання | Прання Полоскання Віджимання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Таймер прання: 15 хв Таймер центрифуги: 5 хв |
- Ціна: 6 979 ₴




