
Електрогриль притискний контактний 2в1 Rotex RSM610-XL MasterGri 2000Вт прес термостат 230 барбекю антипригарн
3 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: RSM610-XL
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Контактний (притискний) електрогриль Rotex RSM610-XL MasterGrill має 3-и рабочих положения.
Положення 1. Встановіть верхню пластину у вертикальне положення. Покладіть тост на нижню пластину та накрийте верхньою пластиною. Розміщуйте продукти в центрі жаркової пластини. Не притискайте сильно верхню пластину під час приготування тостів.
Положення 2. Також можна смажити на нижній пластині, водночас верхня пластина розміщена паралельно над нею. Покладіть продукт на піддон або безпосередньо на нижню пластину. Закрийте верхню пластину так, щоб вона залишилася паралельно над нижньою пластиною.
Положення 3. Розкрийте гриль у такий спосіб, щоб верхня та нижня пластини утворили рівну поверхню (були одна порівняно інший під кутом 180°) або ж одна була перпендикулярно іншою (під кутом 90°). Покладіть продукти на пластину та залиште підсмажуватися. Коли продукт достатньо просмажити з одного боку, переверніть його. Щоб не пошкодити покриття жаркових пластин під час приготування, використовуйте дерев'яні або пластмасові пристосування.
З (три) позиції жаркових пластин
Швидке приготування, потужне та рівномірне нагрівання, контакт із нижньою та верхньою пластинами роблять цей пристрій ідеальним для шанувальників гриля. Регулювання висоти верхньої пластини та її фіксація в заданому положенні дуже зручне під час запікання відкритих бутербродів і страв під сиром. Гриль можна також повністю розкласти як книжку й отримати додаткову поверхню для смаження.
Регулювання температури (до 230 °С)
Температуру можна точно регулювати термостатом, що дає змогу використовувати гриль для будь-якого різновиду продуктів і щоразу отримувати чудовий результат. Температура жаркових пластин регулюється в межах 4 рівнів. У разі досягнення заданої температури вимикається лампочка-індикатор. Пластини швидко нагріваються, економлячи ваш дорогоцінний час.
Антипригарне покриття (приготування без жиру)
Спеціальне покриття запобігає прилипанню продуктів до пластини або решітці гриля, що дає змогу готувати без додавання жиру, зберігаючи поживні речовини, аромат і колір продуктів. Коли пластина охолоне, вам залишиться тільки протерти її м'якою тканиною. Зберігає всі корисні речовини (Ваша їжа завжди буде смачною) Прибори цієї лінійки швидко приготують здорову їжу, чи то м'ясо, риба, овочі, чи то смачний гарячий бутерброд. Швидкий час приготування, потужне та рівномірне нагрівання, а також безпосередній контакт із жарковими пластинами «запечатують» соки в продуктах, у такий спосіб зберігаючи їх усі поживні властивості.
Ребристі/рифлені знімні пластини
Одностороннє антипригарне покриття пластин
Стандартний резистивний нагрівач
Регулювання висоти сприяє максимально комфортній роботі
Кількість температурних режимів: 4
Кількість ступенів підсмажування: 4
Відкрите та закрите робоче положення
Індикатор температури
Плавне регулювання температури
Індикатор роботи
Регулювання висоти верхньої пластини (регулятор висоти притискання продукту)
Відділення для змотування кабелю забезпечує зручне зберігання
Стійкі гумові ніжки. Регулювання ніжок для збільшення нахилу та стеку жиру.
Піддон для збору жиру
Теплоізоляція корпусу
Матеріал корпусу: пластик-неіржавка сталь
Розміри робочої поверхні: 29 х 25,8 см
Габаритні розміри (ШхВхГ): 36×17×36 см
Вага нетто: 4,9 кг
Потужність під'єднання: 2000 Вт
*Лопатка для чищення антипригарної пластини в подарунок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 290 мм |
| Ширина робочої поверхні | 258 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 5 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон потужності | 1500 - 2000 Вт |
| Для приготування | Гриля Сендвічів Сосисок Стейків Шаурми |
| Комплектація | Гриль 1 шт Інструкція по експлуатації 1 шт Гарантійний талон (включений до інструкції) 1 шт Робочі панелі 2 шт |
| Матеріал жарочної поверхні | Антипригарне |
| Напруга | 220 |
| Основна комплектація | Знімні пластини |
| Положення пластин | Гриль Барбекю |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Контактний (Притискний) Електричний гриль Жарильна поверхня Электробарбекю |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настільні |
| Колір корпусу | Сталевий |
- Ціна: 3 449 ₴










