
Фен для волосся з концентратором ECG VV 112 2200 Вт 3 рівні нагрівання 2 рівні потужності захист від перегрівання Червоний
1 493 ₴
- Немає в наявності
- Код: VV 112
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Фен для волосся з великим потужністю 2200 Вт допоможе скоротити час сушіння та полегшить створення укладки, створює потоки теплого повітря у 2 швидкісних і 3 температурних режимах.
• Завдяки регулювання швидкості і нагрівання ви з легкістю зможете підібрати відповідний режим сушіння.
• Функція холодного обдування створює потужний потік холодного повітря. Використовується для фіксації укладки.
• Вузька насадка-концентратор спрямовує повітряний потік для точного укладання на певних ділянках. Підходить для надання необхідної форми та фіксації укладки.
Характеристики: Подавання холодного повітря
Споживана потужність: 2200 Вт
Кількість швидкостей: 2
Кількість температурних режимів:3
Ергономічний дизайн
Захист від перегрівання
Рівень шуму (дБ): 84
Холодне обдування
Петелька для підвішування
Нековзна поверхня
На корпусі розміщена спеціальна петелька для чіпляння. Його стильний дизайн і функціональність не залишить байдужими навіть найвимогливіших користувачів.
Комплектація
Фен
Насадки: концентратор
Інструкція
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Джерело живлення | 220 W |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Петля для підвішування |
| Споживана потужність | 2100 Вт і більше |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Сфера використання | Побутової Професійний |
- Ціна: 1 493 ₴






