
Електрична піч 40 л конвекцією гриль GoodGrill GR-4002TR випікання 1300 Вт 4 режими 280 градусів Емаль Туреччина
3 957 ₴
3 640,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: GR-4002TR
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електродуховка (міні пічка) Goodgrill – 4002ТR має 4 режиму приготування: верхній, нижній, комбінований, конвекція + нижня + верхня.
Прилад має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Відчинення дверцят: зверху вниз. Кількість скел у дверцятах: 1.
У електричній печі є: таймер на 90 хв (з функцією ручного режиму, крок 10 хвилин), регулювання висоти дека, що робить її зручною.</p>
Піч призначена для приготування хліба, м'яса, птиці, овочів, риби, піци тощо.
Функції випічка, запікання, хлібопічка, розморожування.
Конвекція
Для рівномірного запікання страв, можна скористатися режимом «Конвекція» — це одна з найпопулярніших і найкорисніших функцій печі. Цей режим створює рівномірне обдування гарячим повітрям усередині духовки, завдяки якому продукти рівномірно прогріваються з усіх боків. Знизу нічого не підгоряє, а зверху покривається гарною апетитною скоринкою.
Застосування режиму Конвекція:
надання страві хрусткої скоринки
пропікання продуктів з усіх боків (особливо випічка)
сушіння горіхів, сухарів, м'яса або фруктів
рівномірне запікання великих шматків м'яса, курки або риби
приготування кількох страв одночасно
Характеристики:
Об'єм: 40 л
Потужність: 1300 Вт
Тип керування: механічний
Термостат: 70°- 280°З
Таймер: 90 хвилин
Індикація закінчення процесу приготування
Кількість режимів приготування: 3 (верхній, нижній, комбінований, конвекція + нижній + верхній)
Регулювання висоти дека
Дверцята з жароміцного скла
Прогумовані ніжки
Колір: графіт
Габарити печі (ШхГхВ), см: 52х42,5х32
Комплектація
Решітка для гриля
Деко прямокутне
Деко кругле
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodGrill |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 280 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Комплектація | Електрична піч Ручка для деко Решітка для гриля і деко (40 х 31) |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Напруга | 220 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Програми | Верхній нагрів Конвекція Нижній нагрів Верхній+Нижній нагрів |
| Сфера використання | Для дому |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування |
- Ціна: 3 640,44 ₴









